Skocz do zawartości

Spadek pozycji w google


sxc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie ;/

Czytałem FAQ i inne tematy na tym forum i nasunęło mi się kilka pytań.

1.Niektórzy piszą że dodają dziennie nawet do kilkuset katalogów(czy jest to możliwe i jakim cudem ? )

2.Co mogę zrobić dla strony na 3 stronie (7 miejsce) ,bez wnikania w kod (nie mam dostępu ;/ )

3.Od wczoraj gdy zaczęłem próbować "pozycjonować stronę spadła z 6 miejsca na 7 i nie wiem co mam robić.Dodałem ją do następujących katalogów:

www.palmers.pl

www.rynio.cba.pl

www.zgred.pl

www.pirlo.pl

www.multiportal.pl

www.madse.com

www.feedology.com

www.linksor.com

www.pejto.pl

www.superocena.pl

www.katalog.cares.pl

www.gwiazdor.pl

www.dmoz.org

www.kataloog.info

www.kbf.pl

4.Gdzieś na tej stronie czytałem że nie ma złotego środka na wysoką pozycję,ale czy mógłby mi ktoś doradzić ?

Pozdrowienia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sxc, wystarczy przeczytać kilka tematów, blogów i już się takich pytań nie zadaje.

Po pierwsze jeśli dodałeś stronkę wczoraj do katalogów to efekty będzie widać min za tydzień, dwa.

Po drugie katalogi same w sobie nie są super mocne, podlinkuj je z swla.

Zrób kilka stronek jako zaplecze, dodaj je do katalogów i linkuj do strony głównej.

Napisz 50 artykułów i dodaj je do 50 moderowanych, zadbanych, zindeksowanych preceli.

Jak nie będzie rezultatów to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli nie przeczytałem wszystkiego ...

Możesz mi powiedzieć ile takie coś może zająć ?

Te kilka stronek może być na wordpress ? Czy wpływ może mieć niezbyt popularna tematyka strony ?

O tą stronę na 3 stronie 7 miejsce - to moja ;p

www.hp.szczecin.pl

"podlinkuj je z swla" - tzn?

"i linkuj do strony głównej"- mogę prosić o wytłumaczenie

Tak wogle to w tym całym pozycjonowaniu siedzę 2 dni ,więc z góry przepraszam za głupie pytanie...

Jest to podyktowane tym że bardzo szybko chcę osiągnąć rezultaty,a jak wiadomo w tym całym pozycjonowaniu nie jest to zbytnio możliwe.Wiem że wszyscy będą mnie odsyłać do czytania blogów i przeglądania forum ,ale na wstępie potrzebuję jakiejś pomocnej dłoni ,która podpowie co mam robić dla swojej strony a nie ogólnie do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś może Ci zając około miesiąca, ale to jest stały proces, cały czas musisz dbać, aby strona nie zniknęła.

Jeśli mamy do czynienia z niezbyt popularną tematyką, a co za tym idzie słabo obstawionymi wynikami to nawet dobrze.

Chodzi o to, żebyś swoje wpisy w katalogach podlinkował z systemów wymiany linków, albo innych miejsc. Wtedy te wpisy będą miały teoretycznie większą moc.

Tworzysz sobie 5 stronek tematycznych do strony-matki. Unikalna treść do podstawa. Dbasz o nie, katalogujesz, zdobywasz linki. Wstawiasz na nich adres do Twojej strony głównej, dzięki czemu zyskasz linki z dobrych, tematycznych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już się boje ...

Czyli te stronki mogę oprzeć o Wordpress?

Na tych witrynach muszę umieścić linki to strony matki tak?

Ok już zaczynam,na początek mam zacząć robić te strony "jako zaplecze",potem poprowadzić z nich linki do strony matki,dodać do katalogów,napisać te artykuły i dodać do precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Można powiedzieć że przyszedłem się trochę pochwalić.

Przez dwadzieścia kilka dni zastosowałem się do wskazówek i chyba widać efekty.

Nie wiem czy to chwilowy skok czy co,ale powoli strona podnosiła się w wynikach i aktualnie jest na drugiej pozycji 2 strony ;)

Chciałbym przy okazji podziękować KNS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności