Skocz do zawartości

odnośnie nieżetelnego pozycjonera


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

'Mich@ł' sorry ale mnie jakoś nie przekonuje ze ktoś kto zna dobrze się na pozycjonowaniu od lat pozycjonuje i nie zarejestrował się na PIO ? być może ale mi cholernie ciężko w to uwierzyć.

To czas przejżeć na oczy.

Większość ludzi od których się SEO uczyłem i którzy robią to na poziomie nie jest zarejestrowana na PIO - A ci którzy są rzadko maja więcej niż 20 postów.

Przerażają mnie ludzie, którzy spotkali się kilka razy ze sobą i sa święcie przekonani, że stanowią SEO ELITĘ - nie generując równocześnie i razem nawet 10% obrotów branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Większość ludzi od których się SEO uczyłem i którzy robią to na poziomie nie jest zarejestrowana na PIO .

no to widać było wielokrotnie na PIO że na złe konie postawiłeś ja jednak sugeruje jednak słuchać tych co coś wiedzą

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. fakt ilość napisanych postów nie musi świadczyć o poziomie wiedzy , można się zarejestrować 3 lata temu i tylko czytać

dokładnie tak, wydaje mi się, że większość zawodowo zajmujących się SEO nie udziela się aktywnie na forum, sporadycznie coś napiszą, zwykle czytają i w zasadzie po ich wypowiedziach trudno jest cokolwiek o nich powiedzieć, ocenić ich wiedzę, doświadczenie, itp...

oczywiście, ze podejrzanie wygląda ktoś, kto się zarejestrował klika miesięcy temu i o swoim doświadczeniu powie, że zajmuje się od 3 lat, ale nie powie czy gdzieś pracuje, co robił konkretnie, itp.

//edit

uprzedzono mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że ktoś kto generuje duże obroty w branży nie ma czasu/ochoty pisać na forum.

Ja tu czasami wpadam z przyzwyczajenia, chociaż atmosfera, która ostatnio tu panowała trochę mi zniesmaczyła PiO.

Na pewno gdybym generował duże obroty w branży to w wolnej chwili wolałbym np. testować możliwości nowego sportowego auta niż czytać PiO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażają mnie ludzie, którzy spotkali się kilka razy ze sobą i sa święcie przekonani, że stanowią SEO ELITĘ - nie generując równocześnie i razem nawet 10% obrotów branży.

ja dam lewą nogę uciąć, że masarnie (produkcja kiełbasy) w jednym tylko województwie lubelskim (wszystkie firmy lokalne, żadna nie jest znaną marką) pod względem obrotów bije cała branżę SEO na głowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dam lewą nogę uciąć, że masarnie (produkcja kiełbasy) w jednym tylko województwie lubelskim (wszystkie firmy lokalne, żadna nie jest znaną marką) pod względem obrotów bije cała branżę SEO na głowę

Ja już bym tego nie był taki pewien.

Pod większość fraz, które pozycjonuje jest konkurencja. Czasami pozycjonuje się 5 stron, czasami 10 a czasami nawet około 100.

Biorąc pod uwagę ilość fraz i średnią cenę nawet na poziomie 50zł pomnożoną przez liczbę pozycjonujących się stron wychodzi ogromna suma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm co do Quattro to też miałem z nim przygodę

szukałem osoby do rozkręcania forum, wybrałem akurat jego, wpłaciłem pieniądze z góry (40zł) i po napisaniu kilku postów kontakt się urwał, ani gg ani mail

ostatnio daje ogłoszenie, że szukam osoby do katalogowania i patrze pisze pan Quattro ;) oczywiście przypomniałem mu o niewykonanym zleceniu to powiedział, że miał awarię kompa, skasowały się wszystkie kontakty itd. Obiecał, że wykona katalogowanie za te 40zł + extra więcej tego katalogowania. No zobaczymy :) sam ciekaw jestem czy się wywiąże z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kto u kogo pobierał nauki , ja u Tybetańskich mnichów przez 7 lat pobytu w Tybecie a potem z razem z jakimś Mattem gadaliśmy przy piwie który ciągle mnie o wszystko wypytywał i wcale nie twierdze ze coś tam wiem.

Nie zawsze człowiek che pisać, obecnie i tak PIO czyta się po nagłówkach.

Ale prawda jest taka jak nie stać się na produkt markowy to idź na bazar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Mich@ł' sorry ale mnie jakoś nie przekonuje ze ktoś kto zna dobrze się na pozycjonowaniu od lat pozycjonuje i nie zarejestrował się na PIO ? być może ale mi cholernie ciężko w to uwierzyć.
Zdziwilbys sie ;) Znam osobe ktora na wyszukiwarkach dorobila sie niezlej kasy(min pareset tysiecy) i nigdy nie miala konta na pio :)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności