Skocz do zawartości

Nastepca? Szokujacy email


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziśtaki emailik znalazłem w skrzynce:

E-mail z zapytaniem wysłanym przez xxxxxx od polak <proxy@google.pl> bedziemy bannowac i zglaszac ciagle takich "seo" specjalistow zeby wylecieli z google, xxxxx i inne ktore monitorujemy.

Ciekawe już się boje i obiecuje poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo do spamu wchodzi wiec nei wiem czy przyszło. na GG ostatnio wpadają tacy że donieśli na to i owo i jakoś mnie to nie rusza ...

kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ode mnie... ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sz3lo myślę ze czachapl podał informacje nie do przejęcia się ale jako żenujący dowcip prowadzącego , no chyba ze algorytm spambustera został poprawiony i serwer w przedpokoju znowu zaczął przeczesywać miliardy stron w necie w imie czystego indexu ,

ps. a tak na marginesie to sie uzbierało nam troche śmiesznych historyjek w branży bedzie co opowiadać na tegorocznym seoparty2k9 :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności