Skocz do zawartości

Czy można i jak sprawdzić do jakich katalogów jest dopisana konkurencja


Black Prince

Rekomendowane odpowiedzi

skoro pytales sie wczoraj jak sprawdzic linki do swojej strony i uzyskales odpowiedz...

...to teraz sobie wyobraz ze strona konkurencji jest twoja strona

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację pytałem, ale to są dwie różne sprawy swoją można sprawdzić łatwiej tak jak mi koledzy radzili ale problem polega na jednym a to na drugim zwróciłem uwagę na jedną firmę która pojawiła się znikąd i od razu wskoczyła do top 5 a na tyle co umiałem sprawdziłem tą firmę i doszłę do wniosku że coś wykombinowali nie fer są podpięci pod strony nie związane tematycznie z strona ale o dużej popularności i w ogóle jakoś mi ten temat śmierdzi i chciałbym to posprawdzać jak się da na wszystkie sposoby czy nie ma np jakiś niedozwolonych rzeczy na stronie, dodam tylko że domena jest bardzo młoda i ma 0 PR i ok 500 zindeksowanych linków do ich strony. Poprostu jestem ciekawy co wymyślili bo tak szybko wystrzelili do top 5

raczej nie można na taka frazę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj frazę będzie jasne;)

może mają dobrą optymalizację? może przekierowanie 301? może mają naprawdę mocne linki a Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy...

zamiast szukać sztuczek w działaniach konkurencji, po prostu pracuj dalej nad swoją stroną i porządnie się nią zajmij :D

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za sugestie co może być grane, woli wyjaśnienia to ja cały czas pracuje nad pozycjonowaniem swojej stronki obecnie dopisuje się do mocnych katalogów zagranicznych z PR od 5 do 7 bo nie liczę kilku 8 i jakąś 9 ale oczywiście nie jest łatwo bo nie wiem czy przyjmą moja stronę to jest rosyjska ruletka. I nie chodzi bi zbytnio że momentami mnie ta dziwna firma przeskoczyła wynikach wyszukiwania ale byłem ciekawy co odwalili np w title mają umieszczony dodatkowo adres swojej strony a nie wiem czy tak można. Dziś chciałem coś sprawdzić żeby móc tobie napisać np gdzie są dopisani ( do dziwnych stron ) i przeżyłem mały szok chyba google dało prezent konkurencji i wywaliło ich poza pierwszą 50 szczerze współczuje bo myślę że raczej pozycjonował im jakiś nieuczciwy pozycjoner bo każdy laik ( ludzie z mojej branży raczej nie są informatykami ) sam by tak szybko takich wyników nie osiągnął. Przepraszam ale frazy na która było takie zamieszanie nie chciałbym podawać na forum, nadal mnie ciekawi co oni namieszali. Teraz się przekonałem że najlepiej i najbezpieczniej samemu ciężko pracować a efekty przyjdą z czasem i będą bardziej trwałe :D Bardzo dziękuję wszystkim kolegą za pomoc i życzę miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności