Skocz do zawartości

Utrzymanie odwiedzin forum


Wicher

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony dodam jeszcze, że czat czy shoutbox na rozwijającym się forum to nie jest dobry pomysł.

Ludzie nie będą pisać w tematach tylko zajmą się pogaduszkami, które do rozwoju forum się nie przyczyniają, site nie rośnie itp.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia wiem takze ze warto na poczatku zaplacic na pisanie postow.

jak zrobisz to z glowa to nowi prawdziwi userzy nawet sie nie kapna. w 100zl powinienes sie zamknac

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie posty sa tylko do rozkrecenia rozmow a nie do odpowiadania na pytania. teksty beda tyle warte i takiej jakosci na ile dogadasz sie np z gimnazjalista, chyba ze wolisz zatrudnic specjaliste z danej dziedziny...

mialem osobe piszaca po 10gr za post, ale mialem tez druga piszaca po 95gr. oczywiscie kazdy z innymi wytycznymi

jak pisalem poprzednio, trzeba to zrobic z glowa...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem email o takiej treści i chciałby się spytać czy ta wiadomość została automatycznie wygenerowana i czy mi by sie to opłacało ?

Witam serdecznie,

Piszę do Pana w związku z administrowaną przez Pana stroną https://www.nieziemskie.eu/

Zważywszy na duży potencjał serwisu, chciałbym zaproponować współpracę przy pozyskiwaniu osób zainteresowanych umieszczaniem linków na Pana stronie. Zarobki z reklam google stały się ostatnimi czasy mało opłacalne, wielu szuka alternatywnych źródeł dochodów wynikających z prowadzenia serwisu.

Oferuję Panu pośrednictwo w sprzedaży linków pozycjonujących. Branża SEO rozwija się w naszym kraju bardzo szybko, dlatego coraz więcej osób potrzebuje umieszczać linki do swoich stron na wartościowych witrynach.

Linki takie umieszczane byłyby w dolnej częśći Pańskiego serwisu. Ich widoczność jest znikoma, gdyż nie służą one reklamie, a podniesieniu pozycji w wyszukiwarkach linkowanej strony.

Moim zadaniem byłoby pozyskiwanie klientów i nadzór nad czasem emisji linków. Pan mógłby się skupić na prowadzeniu serwisu.

Jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o wycenę przestrzeni na forum, powiedzmy 2,3 linijek tekstu w stopce strony, gdzie byłyby umieszczane kupione przez kontrahentów linki.

Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź. Postaram się wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

________________________

Pozdrawiam,

Mariusz I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o takiej współpracy.

nie wiem czy to wygenerowane losowo, czy jakoś inaczej. tak czy inaczej stek bzdur.

skup się na rozwijaniu forum, a nie na formach zarobkowych.

sleaquit, podał Ci niezłą alternatywę i widzę, że chop z głową odwalał robotę, to bierz z niego przykład.

nie zawracaj sobie głowy tego typu mailami, chyba że ktoś poda dane osobowe, a przynajmniej telefon.

wtedy dzwonisz i dogadujesz sprawę.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności