Skocz do zawartości

Ciekawe kto złamał prawo


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=65145 - tutaj jest 14 stron 'przekonywania' - czy administracja zamknie obecny, pokrywający się?

osobiści to jestem pewny, iż zainteresowany doskonale rozumie o co chodzi, ale po prostu 'bije pianę' i wątek będzie ciągnięty w nieskończoność...

nie róbcie z siebie kretynów, im bardziej racjonalne argumenty podajecie, bardziej się angażujecie, tym bardziej się ośmieszacie w oczach oponenta...

wystarczy rzucić hasło a stadko baranków się produkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie, to nie jest spamiarka i dodatkowo znajdziesz tam cos takiego:

https://www.google.pl/support/news_pub/bin/...mp;answer=68310

Usuwanie zawartości: Artykuł

Jeśli chcesz, abyśmy usunęli z Twojej witryny jeden lub więcej artykułów, które zostały umieszczone w serwisie Google News, skontaktuj się z nami. Wnioski o usunięcie treści rozpatrujemy na życzenie osób, które ją opublikowały.

Należy pamiętać o tym, że proces usuwania trwa zazwyczaj kilka dni oraz że nie jest możliwe ponowne wyszukanie artykułu pod tym samym adresem URL.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie zawartości: Artykuł

Jeśli chcesz, abyśmy usunęli z Twojej witryny jeden lub więcej artykułów, które zostały umieszczone w serwisie Google News, skontaktuj się z nami. Wnioski o usunięcie treści rozpatrujemy na życzenie osób, które ją opublikowały.

Należy pamiętać o tym, że proces usuwania trwa zazwyczaj kilka dni oraz że nie jest możliwe ponowne wyszukanie artykułu pod tym samym adresem URL.

no to zobacz ze wystarczy dodać taki wpis żeby było wszystko OK i cacy , tyle gadania o taki wpis

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to, nie będę psem ogrodnika, sam nic z tego nie mam, a jeszcze ktoś faktycznie pomyśli nad tym co napisałem i wątku nie pociągnie dalej, na dodatek administracja się na mnie obrazi, że postów mniej, odsłon mniej. Typowy 'polaczek' ze mnie, produkuję się, tracę czas aby innym niejako zabrać.

A drugiej strony będę miał spokojniejsze życie, żaden pozew o zniesławienie żądnej firmy, czy działanie na szkodę forum :] do mnie nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, idąc tą logiką, można ciągnąć wszystko co się chce i napisać, że jak autor napisze pisemną prośbę i najlepiej wyśle jeszcze listem poleconym, to w okresie do roku zostanie usunięte :) W ten sposób to już by było legalne :)

no to zobacz ze wystarczy dodać taki wpis żeby było wszystko OK i cacy , tyle gadania o taki wpis

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zobacz ze wystarczy dodać taki wpis żeby było wszystko OK i cacy , tyle gadania o taki wpis

dodać i sie z niego wywiązać, a nie tylko dodać

nie zapomnieć o linkach bez nofollow do źródeł

nie wrzucać swoich linków

linkować to ile wlezie

tak, wtedy było by ok :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności