Skocz do zawartości

dokąd zmierzasz wyszukiwarko


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann: czy Ty pozycjonujesz tą stronę? Walczysz o nią jakbyś miał w tym interes. W takim przypadku podpowiadam ;) wywal śmieci i napisz do Google z prośbą o zdjęcie bana.

Strona za niewinność nie dostała bana.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann naprawdę nie rozumiem o co Ty tutaj walczysz ;) na stronie był zastosowany cloaking, został wykryty i poleciał ban

nie ma najmniejszego znaczenia czy sama treśc na stronie jest wartościowa czy nie, za treść przedstawianą użytkownikowi strona nie dostała bana, dostała za to co było przedstawiane botom wyszukiwarki... o czym to wogóle duskutować?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym śmietnikiem też?

jakim cudem ?

Bez cudu.

https://www.linkvendor.com/seo-tools/cloaking-detector.html

Boguś zapomniałem ze Tobie trzeba pisać powoli i dwa razy tłumaczyć.

Boguś zapytam jeszcze tym razem czytaj po woli ze zrozumieniem , czy jako użytkownik wchodząc na tą stronę widzisz jakieś śmieci ???? chyba że ty tez oglądasz każą stronę przez tego linka albo jesteś wyszukiwarka.

Pytacie koledzy o co walczę ? ;) o nic szczególnego kiedyś przeczytałem ze celem Googlarki jest :

celem jest dostarczanie użytkownikom właściwych i trafnych rezultatów w odpowiedzi na ich zapytania

no to niech teraz ktoś poszuka strony urzędu miasta w Przemyślu , wg mnie strona powinna jeśli już zostać ukarana filtem tymbardziej ze to nie jej wina

i teraz pytanie filnalne raczej do wszyskich , ilu z was sprawdza kopie swoich stron w google ? czy wiecie do czego zmierzam ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz pytanie filnalne raczej do wszyskich , ilu z was sprawdza kopie swoich stron w google ? czy wiecie do czego zmierzam ?
Wystarczy sprawdzać statystyki w których można zauważyć brak wejść z Google.
no to niech teraz ktoś poszuka strony urzędu miasta w Przemyślu
Skąd pomysł że właściciele strony chcą żeby była w Google? ;)
wg mnie strona powinna jeśli już zostać ukarana filtem tymbardziej ze to nie jej wina
Moim zdaniem powinna dostać bana. Na temat winy lub braku zainteresowania losem strony pisałem wcześniej.

Do której opinii powinno się dostosować Google?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann czyli co?

taki mod G powinien wejść na strone, zobaczyć o qrde dobra strona, ma cloaking, a uj, nie dam jej bana, bo na dobrych stronach mozna walić nas po rogach, a na tych blogach o pokemonach już nie?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś zapomniałem ze Tobie trzeba pisać powoli i dwa razy tłumaczyć.

To i tak mały pikuś przy Tobie, gdzie gdy nawet 100 ludzi Ci tłumaczy to Ty dalej ani w ząb nic rozumiesz.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak mały pikuś przy Tobie, gdzie gdy nawet 100 ludzi Ci tłumaczy to Ty dalej ani w ząb nic rozumiesz.

No i znowu kłamiesz , pytanie tylko po co i dlaczego ?

Moim zdaniem powinna dostać bana. Na temat winy lub braku zainteresowania losem strony pisałem wcześniej.

moim zdaniem powinna jeżeli już to dostać fitra

w sumie jest to bardzo fajny temat na dyskusje przy piwie , masz to jak w banku że pogadamy o tym na seo party ;)

Panowie mi chodzi o wartość strony dla usera , to dla zwykłego urztkownika ta strona jest bardzo wartościowa i to jej nie mozna znaleś a już nawet nie chce wspomnieć o takich adresach jak:

https://prokuratura.przemysl.pl/

https://www.fajka.przemysl.pl

https://www.karmel.przemysl.pl

itp

brak ich wynikach wyszukiwarki doprowadza do opini ze nie mozna w niej nic znaleść

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak ich wynikach wyszukiwarki doprowadza do opini ze nie mozna w niej nic znaleść
Doprowadzi to do opinii że wszyscy są traktowani równo, bez względu na to czy strona jest nieznanego "blogowicza" czy urzędu miasta.
Panowie mi chodzi o wartość strony dla usera , to dla zwykłego urztkownika ta strona jest bardzo wartościowa i to jej nie mozna znaleś
Takim tokiem rozumowania to można doprowadzić do przyzwolenia na łamanie prawa przez Policję bo przecież nawet gdy czasami złamią prawo to działają na naszą korzyść ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności