Skocz do zawartości

Słowa kluczowe


m-naw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czy pozycjonując stronę na anchor "Casting do filmu", pozycjonuje też stronę na poszczególne słowa z tego anchoru ("casting") czy tylko i wyłącznie na cały anchor? I jak sądzicie czy lepiej pozycjonować na anchor dłuższy ale bardziej osiągalny, składający się z jednego słowa ale dużo mniej osiągalny czy na oba naraz?

Dopiero zaczynam edukację z pozycjonowaniem więc proszę o wyrozumiałość!

Pozdrawiam

Szukasz ekipy filmowej? Casting do filmu, teledysku, reklamy!

Profesjonalne tworzenie stron www. Sklepy internetowe, strony firmowe, portale internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto podejsc to tego troche strategicznie. jezeli masz nowa domene to i tak jesli wskoczysz na ciezka fraze do top10, to dostaniesz filtra dzieki kolegom e-webowcom. dlatego pozbieraj te niszowe, zlozone frazy, a gdy zorbisz juz jakis ruch na stronie i umocnisz domene to wtedy uderzaj w najkonkurencyjniejsze obszary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto podejść do tematu głębiej mianowicie pozycjonując frazę : "tanie opony zimowe" pozycjonujemy równocześnie pozycje w wyszukiwarce na frazy : "tanie opony" "opony zimowe" oraz "opony".

Różnicuj anchory wymieniając w nim główny keyword :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie. Pozycjonuje na anchor "Casting do filmu" od około 14 dni i od wczoraj jestem w top10 a zaczynalem w top40 czy to nie za szybko? Coś mi tu brzydko pachnie, ponieważ jestem początkującym pozycjonerem. Pozycjonujac na ten anchor wskoczyłem na top100 słowa "Casting" będąc w top140 (ale to juz taka ciekawostka).

Czy to nie jest tak, ze jak zaczynasz pozycjonować jakas strone na jakis anchor to szybko wybijasz sie w gore a pozniej idzie coraz wolniej lub już w ogole nie idzie?

Szukasz ekipy filmowej? Casting do filmu, teledysku, reklamy!

Profesjonalne tworzenie stron www. Sklepy internetowe, strony firmowe, portale internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dosyć młoda witryna. Powiem Ci na przykładzie mojej. Byłem nawet w pierwszej trójce tuż po dodaniu w google. Później stopniowo witryna zaczęła spadać. Aż na 6 czy 7 miejsce. Z tego co przeczytałem na tym forum to przyczyn mogło być kilka takiego awansu i spadku. tu masz więcej:

https://www.forum.optymalizacja.com/lofiver....php/t3295.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sa spowodowane wahania w wynikach google? W ciągu tygodnia na jedno bardzo geste słowo klucz ze strony 14 dotarlem na 11 pozniej na 8 wczoraj byłem już na 6 a dziś znów jestem na 11.

Edit: Przepraszam bardzo za orta!

Szukasz ekipy filmowej? Casting do filmu, teledysku, reklamy!

Profesjonalne tworzenie stron www. Sklepy internetowe, strony firmowe, portale internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności