Skocz do zawartości

Jakie zarobki w Krakowie?


paweljac

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w krakowie jak dostaniesz 2kola na reke to bedzie sukces ;) poza tym w polsce bez wejsc do szlachty mozesz pomarzyc o ciekawych zarobkach!!!

lepiej szukac juz klientow za granicami PL tam jak ci sie trafi jeden klient to przynajmniej masz tego 1tys euro a mozna duzo wiecej zdzialac tylko jest jedno ale lang ;)

i na psy schodza zarobki w pl jak i na budowie www jak i na grafie a co do pozycjonowania to juz wogole porownujac ile kosi google za klika ;)

znajomy pracuje w UK. w firmie robia stronki, sklepy

grafik angol zarabia 900funtow dziennie, a jego projekty to parodia w sraczu :)

polak z portfolo ladnym moze spokojnie liczyc na polowe tego jak nie wiecej, a jak madry to zaklada swoja firme i wiadomo co dalej

poza tym brak slow co z ta PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie marnie, z takimi zarobkami to powinni przydzielać akademik jeszcze po ukończeniu studiów :D Szczególnie dziwi podana kwota dla prawnika.

To powiem ze pensje dla młodych prawników w Krakowie strasznie wzrosły. Całkiem serio to mówię. Kilka lat temu jak skonczyłem prawo na UJ to dla mnie i moich znajomych standardowa oferta pracy jako prawnik brzmiała: 800-900 zł na rękę + pełna dyspozycyjność + brak marudzenia ze się pracuje więcej niż 8 godzin dziennie (bez zapłaty za nadgodziny oczywiście). Całkiem poważnie to był zawód z najniższymi pensjami. Sam stwierdziłem ze p..ole studia, zostaje seowcem.

BTW wielkie zarobki prawników to mit. Dużo zarabia prawnik, który ma własną kancelarię i umie pozyskać klientów (a reklamować się nie wolno). Cholernie ciężko dostać się i zakończyć jakąkolwiek aplikację, a najbardziej atrakcyjne (komornik, adwokat, notariusz) dla kogoś bez odpowiedniego pochodzenia lub znajomości są niemal niedostępne. Zresztą wpisanie na jakąś korporacyjną liste też nie gwarantuje wysokich zarobków. Standardowo po zakończeniu aplikacji prawnik, juz nie taki młody bo blisku 30letni (w najlepszym wypadku), dostaje w okolicach średniej krajowej na rękę. Póżniej już jest lepiej, lecz wciąż operator dzwigu na budowie zarabia więcej niż sędzią sądu okręgowego.

A co do pensji za SEM w Krakowie - a co rozumiesz przez SEM? Adwordsy i podobne? Prowadzenie kampanii szeptanych? Zarządzanie kampaniami bannerowymi i PP? PRzygotowywanie projektów kompleksowej reklamy w necie i pilnowanie jej? Coś innego? Jakie masz doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tutaj na forum jest ogłoszenie o pracę dla pozycjonera w Warszawie: "Super zarobki. 3k netto".

Z tego co wiem w Krakowie płacę są dużo niższe niż Warszawie...

Warto tu o czymś napisać.

programista, kafelkarz czy murarz to zawody, w których dziesiątki tysięcy osób mogę wykonać pracę na tym samym bardzo wysokim poziomie.

Natomiast takie zawody jak piłkarz, bokser, muzyk i pozycjoner są o tyle specyficzne, że za najlepszych trzeba dużo zapłacić.

Na świecie jest ograniczona liczba piłkarzy tak dobrze grających jak np. Luiz Nazario Ronaldo de Lima, którzy zarabiają miliony. Natomiast dużo jest przeciętniaków z 3 ligii zarabiających 1000zł.

Jeśli jesteś człowiekiem, który potrafi zdobyć niskim kosztem TOP10 na większość fraz [w przypadku tych najtrudniejszych tylko 10 osób to potrafi], rzadko Ci się zdarza [lub nigdy], że klient zostaje zafiltrowany, jednym słowem jesteś naprawdę dobry to możesz liczyć na adekwatne wynagrodzenie.

Nie oszukujemy się. Jeśli ktoś potrafi zdobyć TOP10 choćby na frazy z dużym ruchem to kupuje na allegro skrypt z opisami gg czy grami, wstawia reklamy AdSense i te 3k spokojnie zarobi nic nie robiąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pensje dla pracownika SEM nie mogą być za duże i nie ma się co dziwić, że kierownik galerii więcej zarabia. SEM można się nauczyć od jakieś osoby w miesiącu. Już ten wspomniany dźwig jest trudniejszy w obsłudze i bardziej niebezpieczny.

Pracownik SEO? Zależy co dokładnie się robi, ale to też jest kilka elementów które trzeba poznać. Wolę w miesiąc jakiegoś kumpla nauczyć obsługi ftp, htmla i dać mu kasę niż płacić wielkie kokosy za umiejętną obsługę kilku narzędzi.

Pensje SEO w poznaniu: 2000 zł netto bez większych perspektyw rozwoju a całą kasę zgarnia właściciel firmy X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając się na programowaniu, grafice, animacji itp można zarobić mnie niż koleś od kafelek (wiem z doświadczenia) aż chcę się zabijać ]:-)

A to dobre, chociaż mi się humor na noc poprawił :) a dlaczego to już pisze :P

Jeśli ktoś pisze, że zna sie na programowaniu, grafice i animacji to dla mnie jest to jednoznaczne że o niczym nie ma pojęcia. Przypomniała mi się jedna firma co projektuje strony internetowe, która przyjmuje zlecenia na tworzenie stron, a własną stronę firmową zleciła firmie zewnętrznej.

A układanie kafelek nie jest wcale takie proste jak Ci się może wydawać. Baa nawet do zwykłego kopnia rowów musisz mieć pojęcie, bo inaczej to się po paru minutach zajedziesz :)

Wracając do tematu to pensje dla pozycjonerów są różne, tak jak pracodawcy którzy szukają specjalistów do pozycjonowania.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze, że zna sie na programowaniu, grafice i animacji to dla mnie jest to jednoznaczne że o niczym nie ma pojęcia.
A dla mnie z tym, że to ty nie masz pojęcia o tym o czym piszesz ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie podchodząc do tematu istnieje szansa że "Bozia" obradowała kogoś dużo większą ilością talentów niż przeciętnego informatyka który potrafi jedno aczkolwiek na przyzwoitym poziomie.

Kafelki to jednak nie jest taka prosta sprawa. Bom próbował raz w życiu dla testu na balkonie ;)

Wiec potem jak przyszło kłaść kafelki na całe mieszkanie, łazienki itp. to nawet nie pomyślałem aby to robić samemu.

Jednak trzeba doceniać specjalistów.

Niestety ostatnio coraz więcej robi sie seo specjalistów wiec raczej nie rokuje to aby ta branza była coraz intratniejsza w przyszłosci, ale kto wie. Teraz to każdy kto umie zainstalować wordpress-a, dodać kilka pluginów , zrobić stronę itp. to już wielki seo mistrz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze, że zna sie na programowaniu, grafice i animacji to dla mnie jest to jednoznaczne że o niczym nie ma pojęcia.

Dokładnie. Później taki jeszcze nauczy się windowsa i WP instalować i wielki informatyko-grafiko-programista co wszystko umie (od siedmiu boleści) ;)

Dobry programista nigdy nie będzie dobrym grafikiem i odwrotnie. Tak to sobie można w domu "dłubać" albo w jakiejś małej firemce - za grosze. Nawet systemów bazodanowych czy paradygmatów programowania jest tyle, że jedna osoba nie jest tego w stanie ogranąć (już nie mówiąc o wszystkich językach programowania).

Dla takich "wszechstronnie uzdolnionych" świat się kończy na php, jakimś programiku graficznym i SELECT * FROM...WHERE, czasem jeszcze potrafią dobrze klucze dobrać :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym "Jeśli ktoś pisze, że zna się na programowaniu, grafice i animacji" to informuje inne osoby o tym, że się zna, a nie że jest ekspertem w tych dziedzinach. Każdy lekarz (przyjemniej z założenia) zna się na medycynie, ale ekspertem w większości wypadków będzie tylko w jednej ze specjalności. Nie ma podstaw by pisać, że się nie zna na niczym.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając się na programowaniu, grafice, animacji itp można zarobić mnie niż koleś od kafelek (wiem z doświadczenia) aż chcę się zabijać ]:-)

A to dobre, chociaż mi się humor na noc poprawił :) a dlaczego to już pisze ;)

Jeśli ktoś pisze, że zna sie na programowaniu, grafice i animacji to dla mnie jest to jednoznaczne że o niczym nie ma pojęcia. Przypomniała mi się jedna firma co projektuje strony internetowe, która przyjmuje zlecenia na tworzenie stron, a własną stronę firmową zleciła firmie zewnętrznej.

A układanie kafelek nie jest wcale takie proste jak Ci się może wydawać. Baa nawet do zwykłego kopnia rowów musisz mieć pojęcie, bo inaczej to się po paru minutach zajedziesz :)

Wracając do tematu to pensje dla pozycjonerów są różne, tak jak pracodawcy którzy szukają specjalistów do pozycjonowania.

zgadzam sie z twoja opinia to jest rzeczywistosc polskich firm wszystkim sie zajmuja a w rzeczywistosci robia to nie tak jak by to robil ososbno inny pracownik i raczej unikam takich firm co sie zajmuja do tego jeszcze reklama drukiem hehe i robia strony www pozycjonuja a jak jade do firmy to okazuje sie ze 2 jest pracownikow odradzam takich profesionalistow i lepiej pomyslec nad oosbnym grafikiem programista i wtedy zlecac projekt pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności