Skocz do zawartości

zainstalowanie usługi sms na stronie - gdzie najtaniej prowizja!


salesperson

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym na stronie wprowadzić opłatę. Opłata byłaby realizowana poprzez wysłanie sms-a i otrzymanie zarazem kodu dostępu. Teraz się zastanawiam gdzie to mi wyjdzie najtaniej gdyż prowizje pobierane przez operatorów obsługujących tego typu procesy są bardzo duże. Ja sprawdzałem na dotpay i tam za sms-a o wartości 7 zł dostaje się na czystko coś z 2 zł.

Proszę napiszcie gdzie są najlepsze oferty według Was.

dzięki

www.webvalue.pl - wycena portali internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci ugrania dobrej stawki - zyskujesz kilka groszy u różnych operatorów.

opłacają się tylko przelewy ale ludzie są leniwi i wolą zpłacić SMS-em.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności