Skocz do zawartości

Konkurs


ilgesu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam zamiar zrobić konkurs, w którym użytkownicy muszą wysłać sms'a i wśród numerów będe losował zwycięzców.

Teraz pytanie, gdzie mogę taką usługę zarejestrować? Z tego co mi wiadomo wapacz nie pozwala na korzystanie z ich kodów na potrzeby konkursów.

Jacy usługodawcy zezwalają na korzystanie z płatności sms na konkursy?

Czy DotPay pozwala? Nie mogę znaleść takiej informacji na stronie.

pozdro.

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to o ile wiem jeżeli zwycięzca będzie wybrany drogą losową to nie jest to takie proste jak się wydaje.

DotPay prosiło mnie o przedstawienie dokumentacji potwierdzajacej legalnosc konkursu w mysl przepisow Ustawy o Grach Losowych.

Dlaczego nie wapacz ? Cytat:

Konkursy, quizy SMS - https://press.wapacz.pl

Dzięki press.wapacz.pl możesz w ciągu kilku chwil uruchomić sondę, konkurs czy głosowanie oparte o Premium SMS (czyli SMS o podwyższonej wartości). Wystarczy się zarejestrować i krótko napisać, jaką usługę zamierzasz uruchomić, aby w przeciągu paru godzin uaktywnić usługę w swoim serwisie.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej korzystałem z dotpay, (wg. ich regulaminu) na konkursy musisz mieć pozwolenie ministerstwa finansów. Inny punkt regulaminu mówił, że zabrania się sprzedaży towarów i usług (a połowa regulaminu mówi o sprzedaży usług z tym, że któryś punkt właśnie tego zabrania :) ) Oczywiście piszę o regulaminie premiumsms.

Z resztą to się nie opłąca. 60% kasy "zjada" pośrednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek22 to nie ma się opłacać :) Konkurs to tylko promocja serwisu, ale wolę zrobić ją w takiej formie, może troszkę się zwróci. A nagrody zachęcające do brania udziału i wysłania tych 2zł ;)

mela - Dzięki, szczerze nie wiedziałem o tym press na wapaczu.

A co do legalności, to chyba omija się przepis gier losowych poprzez opisanie faktu, że wygrywa na przykład trzeci, dwudziesty i setny sms. To już nie jest gra losowa. Z tego co zauważyłem tak robią inne serwisy internetowe oferujące konkursy w takiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do legalności, to chyba omija się przepis gier losowych poprzez opisanie faktu, że wygrywa na przykład trzeci, dwudziesty i setny sms. To już nie jest gra losowa. Z tego co zauważyłem tak robią inne serwisy internetowe oferujące konkursy w takiej formie.
Tak, dokładnie :) Ale wtedy musisz to opisać również w regulaminie.

Ale polecam, konkurs to bardzo dobra promocja - tymbardziej jak uda się zorganizować dobre nagrody od sponsorów, a jak się postarać to naprawdę nie jest trudno ;)

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności