Skocz do zawartości

Polska scena modding game / pozycjonowanie


lsteam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę tutaj ponieważ jestem zielony w pozycjonowaniu, założyłem dzisiaj forum o modding game, tworzenie modyfikacji do gier nauka itp... :) nie ma takiego forum w Polsce.. mam pytanie jak tu wypozycjonowac... :blush: jestem zielony tagi to : modding, mody, gry, gta sa, gta vice city, hard truck, grafika 2d, grafika 3d itp itp :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z działem Dla Początkujących, poczytaj trochę tematów i załapiesz o co w tym wszystkim chodzi.

Od siebie dodam ,żebyś nie szukał rozwiązania bezpośrednio na forum - wykreuj sobie swój sposób pozycjonowania.

(taką mam opinię patrząc przez pryzmat czasu - jak się to sprawdzi? Jeszcze nie wiem)

Co do pozycjonowania na te frazy co podałeś to może zacznij najpierw od pozycjonowania paru fraz niszowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także mam forum :) i nie wiem czy na nim dodać jeszcze polską scene modding game ;)

oto screeny jakie roboty mnie odwiedzają czy to dobrze? :blush:

bo wiesz w pozycjonowaniu słaby jestem, lepiej wole programowanie etc.

foty:

lsteam2009.pl/foty/1.JPG

lsteam2009.pl/foty/2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności