Skocz do zawartości

Branża hotelarska


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

czemu trudna: hotel vanuatu port vila

:)

tam wysyłają na zastępcza służbę wojskową we Francji ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawię na tą frazę i powoli jakoś idzie do góry, ale ostatecznych wyników jeszcze nie ma. Branża trudna bo duża kasa wchodzi tutaj w grę. Wszystko też zależy od miasta. Ja na całe szczęście dostałem dość starą domenę, więc trochę to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Czy jest sens w ogóle się w to bawić czy hasła są już dość mocno obstawione? :)

pytanie jest czy Tobie się opłaca pozycjonować pod hasła miast ? bez względu na to czy są obstawione czy nie, jeśli tak to atakuj jeżeli hobistycznie to duże mogą byc cieżkie ale mniejsze miejscowosci to banał doobra optymalizacja i małe dopalenie wystarczy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shpyo jest sajgonik, a głównie to zasługa już dość mocnych portali i wszystkich śmietanek hotelo podobnych, które optymalizację mają zrobioną do perfekcji, a i staż domen i ilość dobrych BLi jest niemniej zaskakująca.

Być może, pokusisz się na jakieś wioski ? Zawsze jakiś "start-up" jest :-)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy są tutaj osoby, które walczą na te hasła?

Mam swój projekt (atlas wifi :) i zabieram się powoli na hasła hotel MIASTO. Czy jest sens w ogóle się w to bawić czy hasła są już dość mocno obstawione? ;)

Jesli masz chęci oraz jesteś cierpliwą osobowością, czemu nie, warto spróbować, może właśnie Ty będziesz czołówką na te frazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności