Skocz do zawartości

Witam i o poradę pytam ;)


Astro1234

Rekomendowane odpowiedzi

artefakt.pl

polecam bo wiem, że znają się na rzeczy, a... siebie polecić nie wypada ;)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry453018

czy ktoś mógłby polecić konkretną firmę która zna się na rzeczy i odpowiada za wyniki

odnośnie polecenia firm to nie raczej nie pytaj innych firm którą konkurencje polecają :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci poradzę, żebyś firmy takiej nie szukał w internecie. Tutaj kogokolwiek wybierzesz to będzie świetny :) Tak jakbyś na forum prawnym spytał o polecenie dobrego prawnika.

Dobry pozycjoner nie szuka zleceń - one szukają jego.

Popytaj znajomych, ew. ludzi którzy w jakimś stopniu siedzą w działalności związanej ogólnie z internetem (robili Ci stronę itp.) - wg mnie to o wiele bezpieczniejsze. Jeśli nie znasz się na rzeczy to spora szansa, że szukając "w internecie" trafisz kulą w płot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix widze fantazja poszła na maxa... ;)

Na tym forum siedzi zarówno elita jak i początkujący, dając ogłoszenie zgłoszą się i jedni i drudzi, także wystarczy wybrać tych z doświadczeniem i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj znajomych, ew. ludzi którzy w jakimś stopniu siedzą w działalności związanej ogólnie z internetem (robili Ci stronę itp.) - wg mnie to o wiele bezpieczniejsze.

z tym zwłaszcza (...), można powiedzieć, że firmy robiące www (wiadomo, że nie wszystkie, ale dużo) dodały sobie do oferty pozycjonowanie bo wiedzą, że jest to na topie i dużo osób jest tego typu usługą zainteresowana, ale niestety z realizacją zleceń już jest gorzej...

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj znajomych, ew. ludzi którzy w jakimś stopniu siedzą w działalności związanej ogólnie z internetem (robili Ci stronę itp.) - wg mnie to o wiele bezpieczniejsze.

z tym zwłaszcza (...), można powiedzieć, że firmy robiące www (wiadomo, że nie wszystkie, ale dużo) dodały sobie do oferty pozycjonowanie bo wiedzą, że jest to na topie i dużo osób jest tego typu usługą zainteresowana, ale niestety z realizacją zleceń już jest gorzej...

Inaczej. Mają napisane że pozycjonują, a w rzeczywistoci pozycjonuje firma pozycjonerska z która współpracują. Szczegolnie dobrze to działa jeśli klient zamawia wykonanie strony i odrazu oferuje pozycjonowanie.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum siedzi zarówno elita jak i początkujący, dając ogłoszenie zgłoszą się i jedni i drudzi, także wystarczy wybrać tych z doświadczeniem i tyle...

Jasne, zwłaszcza elita wyszukuje tego typu ogłoszeń i zgłasza się natentychmiast, żeby ich inna elita nie wyprzedziła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności