Skocz do zawartości

Zmiana wyglądu znanej strony


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

Ze co prosze? Nie wiem w jakim języku odczytałeś moje tematy... Jeden jest o ocenie nowego layoutu a drugi jest o psychologii nowego layoutu.. na tym samym przykładzie coprawda, choć takich przykładów można mnożyć o zmianie wyglądu, funkcjonalnościach itd. Chodzi o "przyzwyczajenia" userów do danej strony itd.. Fakt mogłem to ująć w jednym temacie i zrobic masło maślane. Poprostu chciałem rozbić dwie kwestie.

Następnym razem mam wszystko mieszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wyglad mi sie podoba, lekka nuta nowoczesności z zachowaną proporcją klasyczności i prostoty ;) logo zmienione a raczej czcionka - dobre posuniecie, generalnie mi się podoba.

Wiem, ze jest wiele osob ktore nie lubia zadnych nowosci (tak bylo z nowymi systemami, nowe produkty, ogólnie tak jest ze wszystkim nowym), sporo osob boi sie zmian, ktore czesto okazuja sie byc dobrym posunieciem. Powiedzenie Boimy sie tego co nieznane, dobrze tutaj pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam... w porównaniu z tym co zrobiono na formula1.pl to i tak nieźle.

poza tym wg mnie chcieli pójść w kierunku trendowego designu, ale bez rewolucji i chyba się udało.

To co wyszło nie jest ani to piękne ani funkcjonalne. Generalnie moim zdaniem zyskano na wyglądzie kosztem funkcjonalności. Pewnie się szybko przyzwyczaję.

Ciekawy jestem co Hazan napisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności