Skocz do zawartości

Dziwne indeksowanie


kmike

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość nietypowy problem z indeksowaniem się podstron, otóż jak było około 5 podstron w indeksie zmieniłem opis strony oraz sposób tworzenia tytułów dla Województw. Po kilku dniach google nawet ładnie zaindeksowało wszystkie województwa i pare podstron, ale wszystko ze starym opisem i z starymi tytułami. Nie mam pojęcia skąd google pobiera dane, które umieszcza w swoim indeksie. Chodzi o trzecią stronę z sygnaturki.

edit:

literowka

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj spokojnie na aktualizację.

to co robot widział trzy dni temu w indeksie pojawia się czasem nawet po tygodniu, a co do widział wczoraj, po dwóch.

tak jakoś jest i to z tym to nie ugadniesz.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli u Ciebie wszystko jest jak powinno, to musisz dać czas dla G - G nie działa w trybie rzeczywistym, jedzie z opóźnieniem :)

jak to mówią do G trzeba mieć cierpliwość, a co zrobisz dziś to na efekty musisz poczekać ze dwa tygodnie najkrócej, choc są wyjątki ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności