Skocz do zawartości

kampania policyjna "warzywka".


gniotek

Rekomendowane odpowiedzi

Średnia prędkość przed wypadkiem wynosiła 48 km / h, średnia prędkość

przy zderzeniu - 34 km / h , w zaledwie 1/1000 wypadków wynosiła przy

zderzeniu 140 km / h.

Statystyki mają to do siebie że mozna nimi manipulować.

Nikt nie daje wyjaśnienia czy zaliczono do tego również motorowery skutery. A nawt i wypadki na quadach w terenie.

Czasem wystarczy zmiana jednego słowa "z udziałem motocyklisty" "z udziałem jednośladu"

Pisze to dlatego bo te predkości wydają mi się zaniżone. Ja średnio na rowerze i na nartach zaliczam gleby przy takich prędkościach.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Więcej luzu chłopaki - kampanie społeczne prowadzone są w stosunku do określonych środowisk i jak myslicie czy "stop pijanym kierowcom" sugerowała , że wszyscy za kółkiem siadają po pijaku ? albo czy wszyscy maja w du**e stop przed przejazdem kolejowym albo, że każdy na rower siada po paru głębszych ? albo na motocykl ?

Wsród kierujących różnymi pojazdami są ludzie i buce i każda "frakcja" znajdzie dowody na tych "drugich" że to oni są gorsi :)

pijany kierowca / debil prujący 100km/h na osiedlu / kretyn skręcający nagle bez kierunkowskazu czy wyprzedzający na 3go

szpaner na ścigaczu na jednym kole prujacy w mieście / idiota lawirujący w korku (k.mać lusterko mi zerwał ;)

napruty wieśniak na rowerze bez świateł po ciemku / debil na góralu z hipermarketu jeżdżący po górskiej trasie po złamaniu widełek tracący przednie uzębienie, warge a potem jeszcze mamusia pożyczała odemnie kase na operacje plastyczną :P

debilni piesi wskakujacy pod koła, zawracajacy nagle na pasach, przebiegający na czerwonym ..... itd, itp

Możecie wymieniać w nieskończoność - o głupocie większej czy mniejszej czy też odpowiedzialności nie decyduje to kto na czym jeździ tylko jak jeździ i jak jest odpowiedzialny za siebie i innych ;)

(to se ulzyłem za te lusterko i za babe co mnie potrąciła cofając) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku co podał Intruder w momencie zderzenia pewnie było ze 40-50km/h.

A prędkość jazdy? nawet jakby 160km/h to AQQry by bez problemu wyhamował, prawda? widocznie ten motocyklista nie umiał jeździć...

Samochód z 80km/h by wyhamował w 40-50 metrów, a nawet jakby jednak nie wyhamował to pewnie by nawet światełka nie rozbił, skończyłoby się na lekkim klepaniu blachy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek nie unos się, przecież wiesz że nie o Ciebie chodzi...
Się nie unoszę tylko odpowiadam na Twój post w którym to napisałeś że "Jeśli ktoś mówi, że jazda 160km/h na godzinę jest głupotą jest albo hipokrytom, albo niedoświadczonym kierowcom bez umiejętności... " co bezpośrednio odnosiło się do mojego posta.
Irek powiedz sam, czy nigdy nie przekroczyłeś prędkości
Przekroczyłem, zapłaciłem mandat. Było to nawet na motorze ale nie z prędkością 160 i nie jestem z tego dumny. Nawet teraz czasami mi się zdarzy w wyjątkowych sytuacjach, jednak nie jest to prędkość przekraczająca w takim stopniu dopuszczalną (10-20 km/h).
czy nie zrobił byś tego jak byś
Staram się nie gdybać ...

Nie jestem przeciwnikiem motocyklistów, jestem przeciwnikiem głupich i nieodpowiedzialnych kierowców bez względu na to czym jeżdżą. Temat akurat dotyczy motocyklistów więc o nich piszę najwięcej. Jazda 160km/h to głupota!

[dodane]

Chyba jednak dostaniesz ostrzeżenie za cytowanie skoro nie chcesz edytować swojego posta ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat usunięty, nie wiem skąd sie tam wziął ;)

Nie jestem przeciwnikiem motocyklistów, jestem przeciwnikiem głupich i nieodpowiedzialnych kierowców bez względu na to czym jeżdżą. Temat akurat dotyczy motocyklistów więc o nich piszę najwięcej. Jazda 160km/h to głupota!

Ja tak samo, lecz nie uważam że 160km/h to głupota jak warunki pozwalają.

BTW.

Może porozmawiamy o wypadkach w domu? które zdarzają się częściej niż wypadki motocyklowe i ginie w nich więcej osób? ;)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda 160km/h to głupota!

rzekłbym że, głupotą jest jazda w warunkach w których możliwości maszyny przekraczają umiejętności kierującego

wszystko jest dla ludzi jeżeli z zachowaniem bezpieczeństwa własnego i innych użytkowników drogi, chciałbym tak, ale wiadomo jak bywa

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale często jest tak, ze jak juz troche sie zakorkuje , lub robi sie ciasno motocykliscie jeżdzą slalomem pomiędzy pojazdami zahaczajac prawie o lusterka aby szybciej aby dalej.

Wtedy nie zwracam wogole nia nich uwagi i jade swoim torem i prędkoscią, w razie kolizji mysle ze ja mam wieksze szanse na wyjscie bez szwanku .

Dla mnie czy to scigacz, czy to harley to zawsze bedzie motor .

Nie lubię takiego podejścia. Jeśli "prawie" zahacza o lusterka to w czym problem? Bo nadal jedzie a puszki stoją? Chyba to dobrze, że młodzi ludzie mają jakieś swoje pasje i czasami ciężko pracują, żeby móc je realizować. To chyba lepsze dla społeczeństwa niż picie pod budką z piwem finansowane z socjala.

Co do tych 160 to oczywiście takiej prędkości nie osiąga się na terenie zabudowanym gdzie jest dużo skrzyżowań i przebiegających przez ulicę ludzi.

Natomiast tak jak pisał AQQry nie widzę problemu w odkręceniu na pustej, nie zabudowanej drodze gdy są do tego warunki. Motor [tym bardziej sportowy] osiąga wysoką prędkość w mgnieniu oka i szybko ją wytraca. Podobno jazda przez leśne drogi z dużą prędkością jest bezpieczniejsza dla motocyklisty ponieważ odgłos motoru odstrasza zwierzęta, które przy niższej prędkości mogłyby wpaść pod koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jazda przez leśne drogi z dużą prędkością jest bezpieczniejsza dla motocyklisty ponieważ odgłos motoru odstrasza zwierzęta, które przy niższej prędkości mogłyby wpaść pod koła.

Z tym że trzeba miec na uwadze że zwierzeta nie wiedzą że ulica stanowi dla nich zagrożenie. Zwierzeta po prostu uciekaja w bezpieczne dla nich miejsce, a to miejsce może byc właśnie np po drugiej stronie ulicy.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie śmiej, bo to małe coś osiąga prędkość z dorosłym człowiekiem coś koło 60-70km/h

więc rozpędzić to się można :)

zależy od wagi ale wartości są zawyżone... !!!

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, lecz nie uważam że 160km/h to głupota jak warunki pozwalają.

Oczywiscie, ze nie. Nie po to sie robi scigacze jak i auta z mocnymi silnikami, zeby jezdzic 60 !!!

160km - po autostradzie, normalka, po miescie - samobojstwo, nie wazne czy samochodem, czy motocyklem. Sam kiedys jechalem 240 km/h samochodem bo warunki pozwalaly ale jest jedno ale - jak ja wjade przy 70, 100, 200 km/h w dziure lub kamien na drodze - mam szanse utrzymac kierunek jazdy, mam szanse wytracic predkosc, mam szanse nawet dachowac ale przezyc - kierowca motocykla nie ma szans - wystarczy jechac 70, wpasc w dziure, wywalic sie i uderzyc w slup - koniec. Do tego dochodzi skrecanie - tutaj samochod ma rowniez duza przewage.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności