Skocz do zawartości

strona o tematyce gsm co polecacie oprócz adsense?


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

posiadam stronę o tematyce gsm, liczba UU waha się się od 1400 do 1800/doba. Liczba wyświetleń na dobę to około 4000-5000.

Korzystam obecnie z adsensa i goda (ale god już nie generuje mi praktycznie żadnych dochodów). Próbowałem się dogadać z arbo jednak u nich minimalna ilość UU w tym wypadku to 3000. Czy są jakieś inne PP z które może korzystacie i jakie moglibyście mi polecić?

Nie liczę na kosmiczne zyski w tysiącach ;),target głownie młodzieżowy więc samo to mówi za siebie.

Czekam na odp.

Pozdrawiam Tomek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np Tradedoubler oferuje kilka ciekawych programow partnerskich, inna rzecz, ze duzo narzekan na wspolprace z nimi. Poczytaj sobie we wcześniejszych watkach.

poza tym sprawdz sobie wapacz.pl wapster.pl, oferuja dzwonki gry itp z prowizja za sprzedaz

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy jakaś mnie z takim trafficiem zechce

Widziałem w ofertach sieci reklamowych strony z dużo mniejszym ruchem, ale widocznie tematyka strony też ma znaczenie. Jak napiszesz maila to będziesz wiedział i być może nawet któraś sieć będzie chciała Cię przyjąć, ale uprzedzam, że zarobki będą marne. Z takim ruchem wyciągniesz może 50 zł miesięcznie. Ale mogę się mylić i może być zupełnie inaczej. Współpracę zawsze można zakończyć, więc próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności