Skocz do zawartości

firma zatrudni pozycjonera na stale


LUKASZ111

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

firma poszukuje pozycjonera, najchetniej do stalej wspolpracy.

wymagania:

doswiadczenie i wiedza poparta osiagnieciami,

oferujemy:

- stala wspolprace, na warunkach do uzgodnienia,

osoby zainteresowane prosimy o przeslanie informacji o osiagnieciach oraz oczekiwaniach dot. warunkow wposlpracy na adres: test11@vp.pl

miejsce siedziby frimy: Wroclaw

prosze o podanie szczegółów mogących uwiarygodnić ofertę. w obecnym kształcie wygląda ona jak zaproszenie do szarej strefy. pozdrawiam zero3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na komentarz - ponieważ ogłoszenie jest nie w tym dzaile co trzeba.

Zastanawie mnie czy firmy, które chcą zatrudnić pozycjonera zdają sobie sprawę z tego co robią ? Postaram się wyjasnić przez analogię:

Firma, jeżeli pisze zatrudnia piekarza to zazwyczaj ma piekaranię, maszyny do wyrobu ciasta, już o zaopatrzeniu w mąkę i chleb nie wspomnę.

Inny przykład zatrudnię wulkanizatora - wtedy wiemy, że firma ma, albo otwiera zakład a na miescu bedę maszyny do wyważania, podnośniki, dostarczone opony.

Tymczasem obeserwuję (nie zawsze), że firmy zatrudnią pozycjonera i jedyne co mu dają to komputer i dostęp do sieci. Czasami własny serwer. Już komfortową można nazwać sytuację kiedy pracownik może wydać kilka złotych na konta lub domeny.

Mnie i kilku innych użytkowników forum - taka sytuacja cieszy - wcześniej, czy później trafią te firmy (jeżeli nadal bedzie im zależało na pozycjonowaniu) do nas i dzadzą nam zarobić. Ale zastanawia mnie sytuacja zatrudnionego w takiej firmie? oczekują efektów po 2 tygodniach, nie może wydać więcej niż 100 zł miesięcznie na serwery ? itp.

Pisze to nie żeby krytykować firmy, tylko, żeby uświadomić szukającym pracy, że muszą wiedzieć w co mogą się wpakować. Jestem 'młodym' pozycjonerem - zaplecze zaczałem budować w lutym tego roku, już mam efekty, ale żeby mieć porządnego powera potrzebuję jeszcze około pół roku. Ciekaw jestem, czy w firmie ktoś da takie możliwości?. Zaplecze można nadrobić pieniędzmi ale czy firma jest zdecydowana wydawać pieniadze na ten cel :).

Przypomina mi się moja sytuacja rodem z Dilberta, kiedy miałem nadzorować projekt systemu sprzedaży B2B zintegrowanego z istniejącym systemem sprzedaży z elementami CRM za 30 000 zł.

(Może niektórym wyda się to dużo ... ale porównywalne systemy kosztowały wówczas 1-2 mln zł). W tej firmie już nie pracuję na własne życzenie. A system wdraża się z 3 letnim opóźnieniem na technologi sprzed 4 lat :).

Nie straszę, warto pracować w firmach nawet tych największych - można się dużo nauczyć, ale firma firmie nierówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Być może byłbym chętny lecz chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy od Państwa firmy.

Tak jak powiedział kolega wyżej, jakie zaplecze dla pozycjonera oferujecie państwo ? Czy jest to jedynie dostęp do sprzętu i sieci czy również możliwość zainwestowania w serwery etc. ? Jakie oferujecie możliwości rozliczenia a także wynagrodzenie.

Co do referencji to powiem tylko że zajmowałem się tym przez 1 rok w firmie (była to praca na Umowe-Zlecenie) niestety ze względu na starego szefa nie moge podać jej nazwy a także wypozycjonowanych stron. Moge powiedzieć tylko że było ich pare a także moge pokazać ostatnią realizacje.

Oczywiście interesuje mnie praca zdalna i na Umowe-Zlecenie z powodu tego że jestem niepełnoletni (prawo zezwala na taką "prace")

Jeżeli nie chcą państwo ujawniać tych danych publicznie to prosze o przesłanie informacji pod adres email: php.diwi[AT]gmail.com napewno odpowiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się moja sytuacja rodem z Dilberta, kiedy miałem nadzorować projekt systemu sprzedaży B2B zintegrowanego z istniejącym systemem sprzedaży z elementami CRM za 30 000 zł.

Matko Boska.... - szczere wyrazy współczucia, poważnie. Pracowałem w firmie gdzie serwer kosztował 1mln.$ i były problemy z wydajnością. Dobrze, że to nie była moja działka :)

z utęsknieniem czekam na kolejne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności