Skocz do zawartości

Gwarancje dla klientów


michalk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ten temat był już kilka razy poruszany, ale chciałbym sobie wszystko poukładać. Czy podpisując umowę z klientem, dajecie mu jakieś gwarancje?

Przykładowo klient wymaga ode mnie:

żeby strona nie wpadła w żaden filtr.

że w danym okresie będą dane pozycje.

Dodatkowo co mówicie o samej legalności pozycjonowania. Klient wymaga ode mnie zapisu, że nie będę stosował nielegalnych technik, czyli tak naprawdę jest to równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek linkowania, czy to swl czy to dedykowane zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient wymaga ode mnie zapisu, że nie będę stosował nielegalnych technik, czyli tak naprawdę jest to równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek linkowania, czy to swl czy to dedykowane zaplecze.
Wydaje mi się, że w Polskim prawie nie ma nic mówiącego, że linkowanie ze spamów czy swl jest nielegalne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już kilka razy poruszany, ale chciałbym sobie wszystko poukładać. Czy podpisując umowę z klientem, dajecie mu jakieś gwarancje?

wątpie zeby jakiś szanujący się pozycjoner lub firma dała gwarancje

żeby strona nie wpadła w żaden filtr.

że w danym okresie będą dane pozycje.

jeżeli słyszysz taki tekst moja rada zapomnij o kliencie

Dodatkowo co mówicie o samej legalności pozycjonowania. Klient wymaga ode mnie zapisu, że nie będę stosował nielegalnych technik, czyli tak naprawdę jest to równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek linkowania, czy to swl czy to dedykowane zaplecze.

w świetle Polskiego prawa pozycjonowanie jest legalne , w świetle wyszukiwarek nie , wyszukiwarka szczyci się że wyniki jej są naturalne a nie modyfiowane przez pozycjonerów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności