Skocz do zawartości

Zapłacę bo płaczę


trueman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przepraszam, jeśli "ten wątek już był" ale ja pilnie szukam pomocy.

Mam domenę www.bardzdluganazwacostam.com

Koleś, dla którego tę stronę zrobiłem otwiera Internet Explorer. Wyświetla mu się pasek google. wpisuje tam ten pasek do szukania www.bardzdluganazwacostam.com i oczywiście pojawia mu się: brak dokumentów.

Od tygodnia mu wyjaśniam, że nie ma wpisywać adresu w pasku "szukaj" ale tam, gdzie się wpisuje adres. troszkę wyżej, w tym górnym pasku.... tam gdzie ma napisane www.google.com ....On jednak uparcie - wraz z kolegą - wpisują stronę w pasku "szukaj" i wydzwania, że go oszukałem, że nie ma strony, że mam oddać pieniądze.

Próbowałem coś wspomnieć o tym, że to nie działa tak, ale no cóż... ręce mi już opadają.

Dodałem ręcznie tę domenę do wyników, zweryfikowałem się jako jej właściciel, dodałem plik .txt dla robotów.... ###### blada...

rano koleś znów zadzwoni, że jego strony nie ma w necie. I że inni nie muszą wpisywać w Plik->otwórz adres.... tylko wpisują w gogle nawetbardzobardzodlugiadres.com i mają wynik....

Mogę udostępnić nawet hasła do serwera (komuś, kto ma tu długi staż w sensie wiadomo komuś zaufanemu), zapłacić, ale błagam pomóżcie mi... marny ze mnie webmaster, po prostu zrobiłem supermarną stronkę za marne grosiki a koleś żąda wyników. W sumie to żąda, żebym go nauczył obsługiwać przeglądarkę, ale on jest przekonany, że tak się jej używa. Pewnie jak go w pracy pytają jakiego ma dostawce internetu, to mówi, że "google".

Na priva mogę podać prawdziwy adres strony (nie chciałbym, żeby google to zlinkowało z tym forum i z tym wątkiem, bo jak TEN wątek mu wyskoczy jako wynik, to sami rozumiecie).

Pokorne pokłony oddaję: tak, jestem lamer i gupia gęś ale naprawdę potrzebuję pomocy i oferuję za to wynagrodzenie za poświęcony czas (no chyba, że ktoś chce charytatywnie).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzięki Expoit, pomogłeś mi naprawdę w ciągu 3 minut od opublikowania postów Super przydatne to forum.

Żeby była korzyść dla szukających: jedyny sposób to dodanie w róźnych darmowych katalogach linku do strony (nawet z takim długim słowem).

Adminie drogi, jesli uznasz ten wątek za zbyt lamerski - przenieś go w diabły.

Dziękuję! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności