Skocz do zawartości

Budowa samoaktualizującego się zaplecza


bybek5

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Wordpress z wtyczką WP-autoblog. Pobiera ona newsy z RSS zdefiniowanych w ustawieniach. Sam korzystam - polecam

Czyli bierzesz innym ludziom z rssów to co sami napisali? Rozumiem, że uważasz to za w pełni legalne i podasz adresy takich stronek?

Mam pytanie: jest jakieś darmowy skrypt, który tworzy samoaktualizujące się zaplecze?

Jeśli wezmiesz rssów treści nieodpowiednim ludziom to szykuj się na rozprawę sądową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle sprawdza się jako tako ten WebNews? Czy może lepszy były Wordpress z wtyczką WP-autoblog

nie ograniczaj się do jednego skryptu , przede wszystkim różnicuj zaplecze stawaj na przeróżnych skryptach przeróżne strony , wówczas będziesz miał szanse że nie stracisz pewnego dnia wszystkiego od tak

zauważyłem że obecnie już wiele osob bardziej przykłada się do zwoich zapleczy jak kiedyś , można powiedzieć ze cofamy się w czasie :D z automatyki powracamy do manufaktury

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no nie wiem czy to jest cofanie sie w czasie czy też reakcja na to co robi google. Widać parę osób jednak wyciągnęło naukę z lekcji jaką daje czasami google.

Wordpress nie jest też bez wad, przy większej ilości uruchomionych serwisów może być widoczne większe obciążenie serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt automatycznie umieszcza odnośnik do oryginalnego artykułu.

Z tego co mi wiadomo, jest dużo stron które w warunkach korzystania z serwisu jasno piszą, że nie zezwalają na kopiowanie w żaden sposób. Piszę o tym, bo sam kiedyś miałem z tym problem i jak pisze Xann, kończy się to w ten sposób, że wracam do manufaktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam odnośnik nie wystarczy. Wtyczka powinna jeszcze automatycznie dokonywać przelewu z Twojego konta na rachunek autora tekstu - wtedy można mówić, że wszystko jest legalnie.

No chyba, ze pobierasz tylko krótkie informacje prasowe z aktualnych wydarzeń i natychmiast je usuwasz jak tylko stracą swoją "aktualność" - wtedy autorowi nie trzeba płacić wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można szukać stronek, które umieszczają swoją treść na licencji CC By Sa i może Nc. ;-)

Wyguglac dość łatwo, wtedy wystarczy link.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności