Skocz do zawartości

Sprawdzenie strony


Koli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj sprawdziłem ile mam Backlinks i wyszło mi że w yahoo mam 572 a w google mam 0 :/ (sprawdzałem na mypagerank.pl) troszkę mnie to dziwi i nie wiem za bardzo dlaczego tak jest. Dlatego czy znalazła by się osoba z odrobiną czasu i sprawdziła moje forum pod względem seo dodatkowo najlepiej spostrzerzenia co na co poprawić. Byłbym niezmiernie wdzięczny.

Link do forum: https://street-ball.info

Pozdrawiam.

Nie pozwól, by konkurencja ciągle Cię wyprzedzała. Znajdź się ponad nimi, dzięki Google AdWords!

www.Lera.pl Forum koszykówki ulicznej - Street-Ball.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli strona młoda, to tak szybko backlinki w google się nie pokażą. Trochę cierpliwości i linkuj dalej.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sprawdziłem https://www.mypagerank.pl/narzedzia,analizator_meta_tagow i pokazuje mi że nie wykrywa:

Meta Keywords,Meta Robots-Meta Rrevisit-after-Meta Content-language,Meta Author :/

Nie pozwól, by konkurencja ciągle Cię wyprzedzała. Znajdź się ponad nimi, dzięki Google AdWords!

www.Lera.pl Forum koszykówki ulicznej - Street-Ball.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie ma żadnych dodatkowych modyfikacji (chyba standardowe MyBB), brak przyjaznych linków. Tu nie ma nic do oceniania pod kątem SEO.

hmm możesz to rozwinąć i opisać co zmienić (co dodać)

Nie pozwól, by konkurencja ciągle Cię wyprzedzała. Znajdź się ponad nimi, dzięki Google AdWords!

www.Lera.pl Forum koszykówki ulicznej - Street-Ball.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności