Skocz do zawartości

Wczoraj tylko teoria a od nowego roku fakt...


Nett

Rekomendowane odpowiedzi

są pewne zioła na receptę. przykładowo jest w anglii dostępna odmiana szałwi, która kosztuje 300zł za gram! A kopa ma podobno jeszcze lepszego. Nie będę tego oglądał, bo mi szkoda czasu, ale to pewno coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie tylko w naszym rządzie mamy kompletnych idiotów :D Czyli wszystko co syntetyczne lub genetycznie modyfikowane można spożywać a natura jest zła. Kiedyś pytałem lekarki jak uzupełnić braki witamin, może jakiś zestaw multiwitamina ? A ona mi powiedziała, że jak chce witamin to mam kupować owoce a nie truć się chemią ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie tylko w naszym rządzie mamy kompletnych idiotów :D Czyli wszystko co syntetyczne lub genetycznie modyfikowane można spożywać a natura jest zła. Kiedyś pytałem lekarki jak uzupełnić braki witamin, może jakiś zestaw multiwitamina ? A ona mi powiedziała, że jak chce witamin to mam kupować owoce a nie truć się chemią ;)

sorry za offtop. ale lekarka miała rację. zdrowa żywność to nie tylko witaminy, ale także błonnik, woda (sic!), wartości odżywcze (fruktoza - cukier prosty). Może w ten sposób chciała ci dać do zrozumienia żebyś zmienił nieco dietę na zdrowszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że jest cisza. W UK robią spore zamieszanie na ten temat. Na jakiejś stronie Wspólnoty Europejskiej jest możliwość dopisania się do listy za wprowadzeniem referendum na ten temat. W polskim prawie już są zapisy, że od 2010 r kodeks zastępuje polskie przepisy.

Z resztą IM nie są potrzebne przepisy, bo prawo mają w du**e. Zobaczcie co się działo z dopalaczami. Sprzedawać je można było legalnie a policja i tak robiła naloty na sklepy. Mało tego - potem to było poważnie rozważane i wyciągane przeciw sprzedawcom konsekwencje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności