Skocz do zawartości

Co dalej ?


Carezza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Drodzy koledzy skończyłem mniej więcej katalogowanie ( wpisy dodawałem ręcznie ). Co teraz robić dalej ? Czy zająć się teraz forami i pisaniem artykułów z linkami ? Wiadomo będę dalej wpisywał się w katalogach ale mniej intensywniej.

Pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw własne stronki zapleczowe. Zapewniają one linka w postaci jakiej chcesz i o sile zależnej od tego ile poświęcisz własnemu zapleczu. Katalogi to nadal swietna metoda na pozycjonowanie łatwych i średnich fraz. Precelować też warto, tyle że czasem lepiej uruchomić własną stronę z 10 artykłami niż umieścić te 10 artykułów na niemoderowanym preclu z swl w stopce.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończenie katalogowania to pojęcie względne - zawsze znajdziesz jakieś nowe wartościowe.

@michalk powinieneś od razu uświadomić Carezza, że nieumiejętnym stosowaniem swl można też sobie krzywdę zrobić.

Carezz możesz wybrać między 2 drogami -

1. jakościową zdobywasz tylko dobre linki, ale do tego musisz potrafić je ocenić.

2. ilościową - masowy spam - zdobywasz ogromene ilości linków z wszelkiej maści automatów i innych wspomagaczy z czego 90% linków nic nie daje, ale przy dużej ilości zawsze te "10%" się trafi linków, które jakąś tam skuteczność mają.

która lepsza? - odpowiedzi by było tyle ilu tu użytkowników, każdy ma inne zdanie. Wg mnie wbrew pozorom ta brazdziej zautomatyzowana - masowa wymaga więcej pracy w stosunku do efektów, ale każdy ma tu odmienne zdanie na ten temat.

ewentualnie możesz połączy obydwie. Pominąłem jeszcze aspekt zaplecza :D

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalk powinieneś od razu uświadomić Carezza, że nieumiejętnym stosowaniem swl można też sobie krzywdę zrobić.

Tak, zgadzam się z Tobą AdamAGP#, ale też gdybym chciał opisać wszystkie zagrożenia i możliwości to musiałbym kilka A4 napisać :D

michalk: jesteś w błędzie, katalogi i precle to nadal bardzo skuteczna metoda, swl stosuj tylko dopalając zaplecze.

Ja nie mówię, że nie mają siły, ale z mojego punktu widzenia lepiej mi postawić kilkanaście stronek zaplecza niż bawić się w dodawanie do katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowanie już mało daje. Branża SEO robi się co raz większa i ciężko jest się przebić takimi technikami. Możesz pisać na forach i presslach, ale dużo to na pewno nie da. Lepiej kup jakąś paczkę pkt SWLi np statlink.pl
Ja nie mówię, że nie mają siły, ale z mojego punktu widzenia lepiej mi postawić kilkanaście stronek zaplecza niż bawić się w dodawanie do katalogu

stary pomyśl zanim coś napiszesz, bo sieczkę robisz.

w temat nie jest o Twoim punkcie widzenia, ale o tym co dalej chopak ma robić.

Tak, zgadzam się z Tobą AdamAGP#, ale też gdybym chciał opisać wszystkie zagrożenia i możliwości to musiałbym kilka A4 napisać wink.gif

nie musisz pisać wszystkich, wystarczy, że napiszesz, że swl może mu zaszkodzić i zawahać pozycję.

Postaw własne stronki zapleczowe. Zapewniają one linka w postaci jakiej chcesz i o sile zależnej od tego ile poświęcisz własnemu zapleczu

tak, tylko zanim jego stronka zapleczowa nabierze mocy... czy stronki, to link będzie mniej warty niż w przeciętnym preclu, czy katalogu.

Stary, nie ma rady i działaj. Proponuję Ci prostą drogę. Dodajesz nadal do katalogów i precli stronę główną. W między czasie tworzysz sobie stronki zapleczowe, które też dodajesz do katalogów czy precli, dodatkowo linkując je z swl, np linkme - jeżeli stać Cię na zakup punktów. Zaplecze może Ci wpadać w filtry, spadać z pozycji, itd. ono nie jest najważniejsze dlatego masz od razu możliwość przetestowania pewnych zachowań stron w zależności od tego jak linkujesz itd.

Pamiętaj, żeby na początku zbytnio nie przesadzać ;)

No i działaj :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności