Skocz do zawartości

Czy warto stawiac cos na darmowych subdomenach?


shoorty

Rekomendowane odpowiedzi

co to za koszt 10zł za domenę na ROK ?

a kto stawia zaplecze na 1 domenie? :)

ja tez proponuje kupic wlasne domeny ale spojzmy na to realnie - nie 1 za kilka piw, lecz co najmniej 10

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 domena - 100 subdomen ?

i co? 95 subdomen linkuje do tej samej strony a 5 pozostalych jest pod site?

bo czyms te 95 subdomen trzeba podlinkowac przeciez :(

czy moze 50 pod site a druga polowa linkuje bezposrednio do pozycjonowanej? i modlisz sie aby jedyna domena nie dostala bana? ;)

osobiscie sklaniam sie za rozwiazaniem 10 domen x 5-30 subdomen

niz 1 domena x 100 subdomen

jak stawiasz duzo subdomen to nie ma mowy o jakosci tych zapleczowek zwlaszcza jezeli chcesz to zrobic jak najtaniej

z kolei jak robisz solidne zaplecze ale na kilku stronach to nie ma bata aby nie wyplynely wysoko w wynikach. bedziesz mial wtedy np 10 pseudoodrebnych i tematycznych serwisow na 1 domenie linkujacej do 1 strony. cos takiego strasznie kuje w oczy, i niestety z doswiadczenia wiem ze frustratow z top10 nie brakuje

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, ze muszą linkować się wewnątrz siebie ?

osobiscie sklaniam sie za rozwiazaniem 10 domen x 5-30 subdomen

lepiej kupić 100 domen dobrze je zindeksować i dokładać z tego co się z nich zarobiło na odnowienie, ale kolega jedzie strategią, najmniej wydać najwięcej zarobić

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności