Skocz do zawartości

Filtr od google na forum


pawel21312

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja strona dostała filtra od google z tego co zdążyłem się zorientować i chciałem się dowiedzieć w jaki sposób można

usunąć ten filtr.

Dodam, że nie pozycjonowałem jeszcze tej strony, miałem zamiar zacząć w najbliższym czasie

pod frazę 'forum młodzieżowe' i właśnie na tą frazę zostałem 'odtstrzelony' .... dostałem filtra.

Nie wiem czy mozna podawać linki :D mlodziezowo. net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobądź jakieś stałem linki z mocniejszych stron - obecnie masz tylko 76 linków (wg Yahoo) i to z katalogów i jakiś śmieciowych stron

możliwe że to nie filtr a FSB

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuń linki ze stopki i wyślij prośbę o ponowne rozpatrzenie.

Hmmm tylko te linki to dostaję 25 złoty za linijkę i jakoś myślałem, żeby przeznaczyć to na pozycjonowanie.

A gdzie się to robi - wysyła rozpatrzenie

możliwe że to nie filtr a FSB
a co to takiego, bo w google trudno znaleźć ?

I takie pytanie dodatkowe, jeżeli dostałem filtr, czy cokolwiek jak to się zwie np. z linki w stopce tomogę

dostać bana za to samo od adsense ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się to robi - wysyła rozpatrzenie

W panelu Webmaster tools

a co to takiego, bo w google trudno znaleźć ?

Fresh Site Bonus, czyli bonus dla nowych stron, a o nim:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=18029

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=67885

https://www.i-slownik.pl/1,1986,fresh,site,bonus,lub,fsb.html

Jeżeli nie pozycjonowałeś tej strony to nie dostałeś filtra, i może być tak jak Stwór napisał że minął FSB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSB - fresh site bonus, czyli google lżej traktuje młode stronki przez pewien okres czasu.

ech, spóźniłem się. ;-)

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeżeli byłem na frazę 'forum młodzieżowe' na 5-6 stronie w google, jakiejś 2 tygodnie temu (forum powstało 11 marca)

i teraz w ogóle nie ma mnie praktycznie w google, sprawdzałem do 150 pozycji i nic :/ (ręcznie), bo próbowałem

też jakimś 'narzędziem .... web toolsem jakimś' i tam nie odnalazło, polecicie jakiś .... program czy stronę, do monitorowania

pozycji, jak by mogła być darmowa ....

to ten tzw FSB jest taki drastyczny ?? !! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozyskałeś żadnych wartościowych linków, więc Google Dało Ci bardoz lajtowe FSB jak już wspomnieli, zajmij się pozyskiwaniem ilości linków z wartosciowych stronek, precli, katalogow, bla bla bla, bla bla bla, stron o podobnej tematyce i różnicuj anchory :)

Młoda strona = niestabilne pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tylko te linki to dostaję 25 złoty za linijkę i jakoś myślałem, żeby przeznaczyć to na pozycjonowanie.

A gdzie się to robi - wysyła rozpatrzenie

Z tymi linkami nie masz co wysyłać o ponowne rozpatrzenie. To sobie może jeszcze zaszkodzisz.

Poczekaj jakiś czas może to nie filtr i strona wróci. Nie sprawdzałem Ci BL ale jak napisał Stwor przy tak małej ilości linków może masz po prostu niestabilną stronę.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat. Mam starą stronę, sklep kiedyś nawet w Top3 na kluczowe frazy. Stronka dostała filtr na wszystkie frazy pod koniec listopada 2008 i jest w nim do tej pory. Była linkowana z SWL i to prawdopodobnie był przyczyną filtra. Z tego co wiem to w czerwcu 2008 były na niej jakies ukryte linki, zostały zdjęte i filtra, ani bana nie było.

W tej chwili większość linków z SWL została zdjęta, na stronie nie ma ukrytych linków itp. Mam zamiar zgłosić ją do ponownego rozpatrzenia.

Pytanie:Czy mozna cos jeszcze zrobić ? Moze są jakies nowe sposobi na filtry:)?

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat. Mam starą stronę, sklep kiedyś nawet w Top3 na kluczowe frazy. Stronka dostała filtr na wszystkie frazy pod koniec listopada 2008 i jest w nim do tej pory. Była linkowana z SWL i to prawdopodobnie był przyczyną filtra. Z tego co wiem to w czerwcu 2008 były na niej jakies ukryte linki, zostały zdjęte i filtra, ani bana nie było.

W tej chwili większość linków z SWL została zdjęta, na stronie nie ma ukrytych linków itp. Mam zamiar zgłosić ją do ponownego rozpatrzenia.

Pytanie:Czy mozna cos jeszcze zrobić ? Moze są jakies nowe sposobi na filtry:)?

Mocne linki z wartościowych stron dają duży się wydaje, w takich sytuacjach.

Forum najlepiej sie pozycjonuje na frazy niszowe (wiele niszowych fraz- "long tail") co same wchodzą z postów i tematów. Linkuj jak najgłębiej do środka i podłącz sitemap.xml pod Web Mastera i pinguj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to nowa strona to bardzo prawdopodobne, że skończył ci się FSB. W moim nowym katalogu też tak było przez dwa tygodnie, dopiero dzisiaj wrócił na wysokie pozycje i to w bardzo wielu frazach. Co do linków w stopce, to masz ich dość sporo więc jeżeli planujesz zdobywać wysokie pozycję to będzie o wiele bezpieczniej jak je usuniesz albo dasz atrybut nofollow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności