Skocz do zawartości

Najlepsze zaplecze?


websign

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy też Wam zdarzają się śmieszne rzeczy w związku z zapleczami? Ktoś kiedyś pisał, że dostał oferty od firm seo na pozycjonowanie strony. Mnie już kilkukrotnie przydarzyło się, że dostawałem maile z telewizji z prośbą o wywiad (tvp i tvn), co przynajmniej mnie mocno śmieszy - Wam też takie akcje się zdarzają?

Pozdrawiam

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio trafilem domene jakiejs firmy reklamowej, i postawilem na niej kontent nawiazujacy do tematyki poprzedniego wlasiciela. Dostalem maila od znanej sieci hoteli ze w zwiazku z nowopowstalych hotelem firma ( chodzili zapewne o poprzednia firme) dostaje zaproszenie dwuosobowe na 4 dniowy pobyt spa z full opcja. Nie byl to zaden chwyt marketingowy typu wygrałes cos...

Darmowe zaproszenia faktycznie przyszly, ale że bylo to w koszalinie wiec dla mnie prawie 500 km wiec odpusciłem :)

a i wogole z expirkami jest o tyle ciekawie ze przychodza zapytania o porady psychologiczne, diety itp ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał, że dostał oferty od firm seo na pozycjonowanie strony.

To być może byłam ja ;-) Raz czy dwa nie skorzystałam, bo trochę dużo sobie życzyli. Tylko raz faktycznie rozważałam ofertę pozycjonowania dopóki kolesie nie zmienili mocno warunków i ceny jak im powiedziałam, że cała domena jest zafiltrowana.

Oprócz tego typu ofert dostaję zapytania o możliwość zamieszczenia artykułu sponsorowanego (zapytanie od jakiejś agencji), zakupienia linka, ogólnie reklamy. Czasem ludzie dziękują mailowo za przydatne teksty (gł. na temat choró:( i proszą o dalsze porady. Niektórzy publikują swoje recenzje (strona z filmami) ciesząc się z tego, że są podpisane imieniem i nazwiskiem. Poza tym agencje reklamowe przesyłają materiały prasowe z prośbą o ich publikację, tak więc czasem dostaję trochę darmowego i wartościowego contentu.

Ogólnie to bardzo przyjemnie jest dostawać tego typu propozycje, bo wtedy widać, że to co się robi nie idzie na marne i komuś się przydaje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepsze jest to, że w przypadku strony o której mówię, w sumie po chwili analizy łatwo dojść do wniosku, że to jednak nie jest prawdziwa strona, bo to raptem kilka podstron ze stworzoną tematyczną treścią - ale jak widać póki co zwykli userzy/dziennikarze nie potrafią tego dostrzec, więc chyba można powiedzieć, że zaplecze jest dobre ;) A jednak jakichś propozycji wywiadów do tv się tak na co dzień nie dostaje :(

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka tygodni temu dostałem zapytanie - w którym przedstawiciele czołowego wydawnictwa na literkę h... zapytali, czy mogą zrobić screeny mojej strony na potrzeby podręcznika do informatyki :) Jak jeszcze podadzą link, ew. na tyle wyraźnie top ze będzie tam widoczna nazwa + Url to będę mieć free trafic ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od razu zaznaczę, że chętnie przyjmuję arty od agencji pr'owych ;-) w razie jakby ktoś był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiedzcie mi czy to tylko mnie się tak trafia, czy Wam też?

Na jeden z maili zamieszczonych na zapleczówce dostaję... CV i listy motywacyjne i to po kilka razy w tygodniu! Ludzie piszą, że podoba im się co robimy, ale nie potrafią wskazać, co to takiego, bo zapominają nawet na jakiej stronie znaleźli maila (chyba napiszę poradnik na temat - jak nie zrobić złego wrażenia szukając pracy :/).

Druga sprawa jest taka, że ludzie nawet nie czytają, co się znajduje na danej stronie! Jedna z zapleczówek zawiera porady na temat naprawy komputerów, a ja na maila dostaję prośbę o przesłanie oferty na serwis. Inna strona jest o tematyce filmowej, a piszą do mnie firmy oferujące usługi kurierskie.

Zaznaczam, że na stronach nie ma nigdzie napisanego, że świadczymy jakiekolwiek usługi. To zwykłe strony informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc warto ;-) Tak jak już kiedyś wspominałam, trafiają się maile od firm zainteresowanych np. artykułami sponsorowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieszę się... mam nadzieję, że mi też klienci trafią się. Oczywiście Lexy mówisz o zapleczowych stronach? Bo na normalnych z min 1000 unikalnych dziennie to wiem ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności