Skocz do zawartości

Co lepiej ".html", "/", czy nic


ziggy23

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli na hostingu działa serwer Apache 2 co w zasadzie jest już w większości to żądanie takiego adresu www.przykładowy_sklep.pl/kategoria wymusza na serwerze przekierowanie 301 Moved Permanently na www.przykładowy_sklep.pl/kategoria/ wiec nie należy stosować.

Adres bez slasha jest przekierowywany tylko jeśli istnieje folder o wspomnianej nazwie, w przypadku mod_rewrite tak się nie dzieje. :)

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yokokeke Cały czas pomagam non profit, ale zakres oczekiwanej pomocy ma swoje granice.

Przykładowo taki OT:

- idziesz trzymając w rękach wielki telewizor i widząc sąsiada pytasz: przepraszam czy może mi pan pomóc i otworzyć drzwi;

- idziesz trzymając w rękach rachunek do spłaty opiewający na 10.000 i spotykając tego samego sąsiada pytasz: przepraszam czy może mi pan pomóc i oferować 10.000 zł na spłatę kredytu;

:)

@Veal nie omieszkałem tego napisać po chwili "Jeszcze dodam, że tyczy to żądań "oryginalnych" bez obsługi wewnętrznego mechanizmu przepisywania za pomocą mod rewrite... "

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności