Skocz do zawartości

Uwaga na Sunrise Systems


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Oczerniasz ich nie dajac dowodu swoim slowom

Gdzie tu oczernianie?

Oskarzenie o wpedzenie w filtr i zarzut, ze nie chca odstapic od umowy to jest oczernianie. Duzo krzyku, zero dowodow= zwykle pitolenie za przeproszeniem.

Co do ujawniania spamu, to nie ma co o tym dyskutowac. Nie zdarzylo sie jeszcze nauczyc kogos ze tak sie nie postepuje, a im bardziej sie probuje nauczyc, tym bardziej ten ktos idzie w zaparte. Daruje sobie ;)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Shpyo, zabrakło mi Twojego posta i posta slawka22 5 minut wcześniej...

No i raczej worny mnie przekrakały, a nie jak one ;P

Zostawiłem linki, zainteresowani dojdą do tych samych informacji, efekt będzie osiągnięty - niezależnie czy to ja czy ktoś inny napisze że sunrise systems używa SWL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie żadne oczernianie firmy,

jeżeli Sunrise - tak się pisze? zależy na wizerunku, to zaraz podeślę im ten temat i to do nich należy wytłumaczenie się z tej sprawy i jej rozwiązanie. To oni mają się bronić, jeżeli jest podejrzenie o oszustwa, zatajenie prawdy przed klientem, albo nawet o wykraczanie poza etykę zawodu, a chyba MY jako pozycjonerzy mamy swoją etykę prawda?

Więc jeżeli ktoś pracuje w branży i ją łamie, nie widzę dla niego przyszłości.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyo, trochę przykro czytać takie żale, myślę, że walka o klientów powinna się toczyć poprzez wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek a nie obgadywanie firmy na forum. Zaleciało trochę dziecinadą - ktoś jest lepszy (chociażby w tym znaczeniu, że ma więcej klientów) - to trzeba iść i się wypłakać i wykrzyczeć jaka to firma nie dobra.

A jak od kwestii prawnej coś nie tak - prawników mamy pod dostatkiem pójść pogadać, czy umowa jest zgodna z jakimiś ustawami/konstytucją, jak tak - to niestety będziesz musiał z tym "bólem" żyć. Jak nie zgodna - zaskarżyć - gdzie? Na pewno prawnik doradzi.

Na dowód tego rzuciłeś jakieś stwierdzenie o seo.net.pl - to nie ten temat, a dwa, że jak byś przeczytał regulamin to zobaczył byś, że ta strona nie łamie żadnego punktu.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się wczytywałem w to co pisaliście odnośnie SWLi, więc tutaj się nie chce wypowiadać, ale ten marketingowy raport jest dla mnie żenujący. Takie naciąganie faktów jest dla mnie nie do zrozumienia. Typowe mydlenie oczu tylko po to żeby więcej zarobić. W sumie nie oszukują nikogo, ale sam tak na pewno zdobywać klientów nie chce.

W pełni popieram publikowanie takich informacji o firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaq ale jakie żale? Opisałem sytuacje i tyle. Ta firma nie jest moją konkurencją, za w pułapke nie wpadłem ja ale znajomi. Troche czytania ze zrozumieniem proszę. Dziele się informacjami bo pare osób pewnie skorzysta z takiej wiedzy jakie pupłapki mogą ich czekać przy wyborze firmy SEO. Nie wszyscy sa tu seo matahami, cześc osób czyta bo chce dobrze zianwestowąc pięniądze. Po to jest w pogaduszkach a nie w dziale seo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy na wizerunku, to zaraz podeślę im ten temat i to do nich należy wytłumaczenie się z tej sprawy i jej rozwiązanie. To oni mają się bronić, jeżeli jest podejrzenie o oszustwa

Dokładnie. To nie czasy komuny. To firmie klient oddaje swoje ciężko zarobione pieniądze i to firma ma klienta po (za przeproszeniem) gołej d*e całować. To się nazywa kapitalizm a mądre powiedzenie mówi "NASZ KLIENT NASZ PAN".

Dziecinadą zalatuje? A mi te całe bajeczki o oczernianiu i wielkiej aferze zalatują cenzurą i poprzednim ustrojem ;) Jak firmie nie zależy to oleją, jak ktoś ma o nich pozytywną opinię to może tutaj umieścić. Czy to prawda? Taka sama prawda, jak stwierdzenie "to dobra firma" wypowiedziane przez zadowolonego klienta, którzy pewnie też się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z żalem donosze że firma z ktorej usług korzystam od blisko 4 lat podpisała umowe ze słoneczkiem :D na dodatek na ich stronie jest juz info "Za pozycjonowanie tego serwisu odpowiada Sxxxx Sxxxx" wraz z linkiem pod jakże wszystkim znaną frazą :(

żenua...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... zgred możesz mi powiedzieć, gdzie takich Klientów wyłapac można? takich co podpisują umowy na 4 lata w takich branżach jak pozycjonowanie? na drzewach tacy "mądrzy" nie rosną, więc pytam :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności