Skocz do zawartości

Bajka z innej Galaktyki


Kil Bill

Co byś zrobił jabyś występował w tej oczywiście bajce???  

  1. 1. Co byś zrobił jabyś występował w tej oczywiście bajce???

    • Wkurzyl bym się dolał mu piwa i spróbował nagrac to na cyfrowy dyktafon
      9
    • Olał sprawę i nie drążył tematu po co z Takimi zadzierać?
      1
    • Uznał że facet bredzi po jednym piwie i zapomniał o sprawie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem wam bajkę ...........................

Dawno temu w odległej galaktyce ...........................................................................................................................................................

Spotykacie przypadkowo Jednego z Prezesów duzego potralu internetowego z Wyszukiwarką na wakacjach ,pijecie razem piwo łowicie rybki.

Ów Prezes (członek zarządu ) Pyta was czym się zajmujecie.

Odpowiadacie że pozycjonowaniem .On poklepuję Was po pleckach i mówi dobrze wybrałes chłopie dobrze. 8)

Wiec ty pytasz A wy z czego robicie największe pieniadzę z kampani reklamowych dla firm???

A on puszcza do Was oczko i mówi oczywiście ale my też "trochę" pozycjonujemy w Naszej wyszukiwarce jesli rozumiesz o co Chodzi.

I Usmiecha się

Koniec Bajki 8)

a teraz Ankieta

Co byś zrobił jabyś występował w tej wyimaginowanej oczywiście bajce???

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności