Skocz do zawartości

Czy warto wrzucac linki rotacyjnie?


lukasamd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na moich stronach wyprzedaję linki, aby zdobyć środki na utrzymanie serwera.

Mam w tej kwestii pytanie - czy warto wyświetlać takie linki rotacyjnie? Niby na raz jest mniej wychodzących, więc i dla mnie i dla kogoś kupił link powinno to być lepsze rozwiązanie, nie mam jednak pewności czy oby stałe linki nie były "lepsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz na renomę SWL'a który chcesz połączyć... no i oczywiście sprawdź czy jest popyt na pkt z tego systemu.

Poza tym powinieneś sobie radzić na reklamach, żeby utrzymać hosting. Jeżeli tak nie jest to masz coś nie tak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawna sprzedaż linków pozycjonujących (bez nofollow, w stopce) jest bardzo ryzykowna. Na dobrej stronie lepiej sprzedać bez ogłaszania się (bo np. ktoś jest zainteresowany) 2-3 linki umieszczając je gdzieś jako "zaprzyjaźnione serwisy" (co by nie wzbudzało wątpliwości) a potencjał strony wykorzystać w reklamie (czy to adsense, tradedoubler czy w programach partnerskich)·

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności