Skocz do zawartości

PR=0 --> PR=4


maciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżyłem spory szok, gdy wchodząc na stronę, którą jako pierwszą w życiu próbuję pozycjonować, Google Toolbar w FF pokazal PR=4 :lol: Podstrony różnie - 3 i 2, te jeszcze niezaindeksowane oczywiście 0.

Strona powstała około miesiąca temu, cały czas coś się na niej zmienia. Chaotyczne pozycjonowanie uporządkowałem trochę dzięki lekturze tego forum - z niego pochodzi 80% mojej wiedzy.

No i nasuwa mi się pytanie - skąd taki skok PR? Czy to może być błąd Googla? Linków za dużo jeszcze nie zgromadziłem, podstron niewiele więc z systemów wymiany linków korzyści tyle co nic. Czy jest to jakieś osiągnięcie, czy raczej nie ma czym się podniecać? I czy to jeszcze może być zweryfikowane, czy raczej do następnego update'u nic się nie zmieni?

Drugie pytanie - jeśli PR naprawdę wynosi 4, to jak to wykorzystać? Robić dalej swoje i nie zawracać sobie głowy czy może da się odczuć jakieś namacalne korzyści? W Googlach nie zauważyłem żadnego ruchu, ale może jeszcze za wcześnie?

Strona to ta ze stopki.

Acha, jeśli komuś pytania wydadzą się głupie, niech zrzuci to na karb ekscytacji pierwszym PR>0 w życiu ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www. swiatgsm.net

PR jest jeszcze w trakcie aktualizacji, ale nie wiem, dlaczego aż 4. #-o Nie znalazłem linków z wysokim PR.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem, dlaczego aż 4

fresh bonus PR :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fresh bonus PR

Z tego co czytam w różnych wątkach na temat PR, można dojść do wniosku, że zrobił się jakiś chaos. Jednym spada nie wiadomo czemu a innym rośnie nie wiadomo czemu. (W każdym razie ja nie wiem.)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w różnych wątkach na temat PR, można dojść do wniosku, że zrobił się jakiś chaos. Jednym spada nie wiadomo czemu a innym rośnie nie wiadomo czemu. (W każdym razie ja nie wiem.)

A jeszcze innym za puste strony (same domeny) po 3 miesiacach (lub 6) rosnie na PR4 albo i 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności