Skocz do zawartości

Kurs Pozycjonowania na dvd


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Na co komu taki kurs, masa informacji na temat pozycjonowania jest w internecie, a już na pewno na tym forum. Reszta to już tylko i wyłącznie Twoja praktyka, testy itp właśnie dzięki temu nauczysz się dobrze pozycjonować strony, a nie dzięki 2 godzinnym kursom, które na ogół zawierają samą teorie.

Za tą kasę to już lepiej kupić sobie z 2-3 domeny i na nich ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria jest dość ważna w każdej dziedzinie. Ostatnio rozwalają mnie teksty jak ktoś mówi, że w internecie jest sporo informacji na każdy temat. Co z tego, że tych informacji jest skoro nie są one usystematyzowane, każda jest z innej beczki. Poźniej tworzy się masa programistów, koderów, itd. którzy tak na prawdę mają tylko jaką wiedzę, często nawet nie podstawą bo na jakiś temat nie udało im się znaleźć informacji.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko że teoria bez praktyki nic nie da.

Nikt Ci nie poda przecież na tacy gotowych rozwiązań odnośnie pozycjonowania, a jedynie same podstawy, reszta to już leży w interesie osoby która chce się nauczyć pozycjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się praktykować bez wiedzy teoretycznej - każdy kurs pozycjonowania jest dobry.

jak nie chcesz płacić poczekaj ze dwa trzy miesiące, podobno coś ciekawego wyjdzie ;)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, po wypłacie sobie kupię ten kurs, bez gadki, że wszystko jest już w internecie.

Zawsze wychodzę z założenia, że z każdej książki i kursu mogę się czegoś nowego nauczyć, więc nie pożałuję kaski, pomimo że jeszcze na półce mam 2 książki do przerobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PiO jest rzeczywiście wszystko, ale czy myślisz, że każdy ma czas przegladać takie ilości postów(często o niczym), żeby dojść do tego co szuka? Nie sądzę.

i tu masz racje ;) jest tu dosłownie wszystko co potrzeba by stać się wytrawnym pozycjonerem ale nikomu nie chce sie czytać wiec zadaje po raz 500 to samo pytanie ;) a my tu jesteśmy żeby po raz 500 na nie odpowiedzieć - życie :o

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności