Skocz do zawartości

Szukam firmy windykacyjnej


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Myśmy ostatnio przerabiali kilka przypadków windykacji poprzez sąd.

Umowa, raporty pozycji, faktury do wglądu - rozprawa, wyrok, uprawomocnienie - komornik i kasa jest ściągnięta ;)

Bez bawienia się w windykatorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem przecież firma windykacyjna nie jest w stanie legalnie sciągnąć pieniędzy od nikogo jeśli ten ktoś łaskawie się na to nie zgodzi , więc jaka skuteczność? windykator to tylko zmarnowane pieniądze a szansa na sukces to jak szansa na 6 w totka.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 razy ściągałem dług, raz załatwiła to firma indykacyjna jednym pismem, kasę wzięli od wielkości długu 20%.

Innym razem: przed sądowe wezwanie -> windykacja -> sąd -> komornik -> kasa u mnie

[edit]

czas trwania w pierwszym przypadku, ok 3 miesięcy od wystawienia F.VAT, w drugim niestety około roku

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sądu i jego obłożenia sprawami. Swoją drogą w mojej stropce od dawien dawna jest opis co zrobić i jak napisać wezwanie / pozew do zapłaty.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z firmy windykacyjnej już od ponad roku, zero efektów, totalne olewanie. Ponad 10 spraw. Za jednego zapłaciłem za rozprawę o nakaz komorniczy i komornikowi - ok 500 zl, dalej nic. Dosłownie wczoraj skorzystałem z usług KRD, w tym tygodniu lecą pierwsze pisma. Dam znać jak skuteczność.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iran, miałem niewiele spraw do windykacji a ostatnio to w ogóle.

Chłopacy ściągali kasę na podstawie faktury VAT, Umowy a raz ściągnęli około 17 tys. "na gębę" bo robiłem coś kolejny raz dla "pewnego" klienta i niczego nie podpisałem. Wystarczyła jedynie konfrontacja. Chłopacy wyciągnęli 17 tys z około 19 które klient mi wisiał. Musiałem im odpalić 10% prowizji plus VAT ale i tak się opłaciło.

Z tego co pamiętam najdłużej ściągali kasę 4 dni. Gdy ja się bujałem z telefonami po kilka tygodni i byłem olewany przez klienta :D Ten ostatni przypadek to bardzo duża wrocławska firma (właściciel miał w sumie 14 spółek).

e: odpowiedź dałem jednak niżej.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fikas- są mili, rzeczowi, bardzo zdecydowani, potrafią rozmawiać, psychologię nacisku, że się tak wyrażę mają w małym palcu. Byłem przy takiej jednej rozmowie przez telefon. Mają bardzo mało czasu i są konkretni.

Dobra, żeby nie było, ze jestem gołosłowny:

https://www.defacto.wroclaw.pl/

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki, że odkopuję ale tak jak obiecywałem podzielę się moimi wrażeniami na temat KRD. Podpisałem umowę, wysłałem wezwania do zapłaty i... nic. Kosztuje mnie to łącznie 1000 zł (3 miesięczne wypowiedzenie) a dłużnicy kompletnie nic sobie z tego nie robią. Teraz ich dodam na listę ale domyślam się, że to też nic nie da. Tak więc mimo, że bardzo się starają, mają świetny support są nieskuteczni. Może za jakiś czas jak marka będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna i będzie wzbudzała jakiś respekt wśród dłużników ale na chwilę obecną kasa w błoto.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności