Skocz do zawartości

"Boso przez swiat" Cejrowskiego zawieszone


Pakinter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Myślę sobie że zawieszenie programu człowieka występującego w reklamówkach wyborczych na czas kampanii to jest dobre rozwiązanie.

Bo TVP rządzą pisiory dalej.

W TVP aktualnie rządzi koalicja LPR i Samoobrony - i tu jest niestety drugie dno :)

Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta - kowboj cza-cza co normalny komunista.

:)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, osoby które są inteligentne i mówią prawdę są niebezpieczne, trzeba się pozbywać takiego "elementu" by nasz kraj mógł funkcjonować w dostatku, dobrobycie, prawie i sprawiedliwosci :)

ps. ja nie ogladam boso przez swiat - kupuje na DVD bo Pan Cejrowski to mój idol :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziesięć lat temu było coś takiego jak wc kwadrans , wtedy Cejrowski wydawał sie takim oszołomem,

troszkę mi sie punkt widzenia zmienił przez lata :)

Jak by tak wyłączyli programy tvp to nawet bym nie zauważył , no może tylko programów Cejrowskiego by było brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ będzie brakowało. Ahh ta polityka.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziesięć lat temu było coś takiego jak wc kwadrans , wtedy Cejrowski wydawał sie takim oszołomem,

troszkę mi sie punkt widzenia zmienił przez lata ;)

Jak by tak wyłączyli programy tvp to nawet bym nie zauważył , no może tylko programów Cejrowskiego by było brak.

Oszołomem jest dalej( co widać po spocie w którym wystąpił ), z tą różnicą że oprócz tego robi naprawdę dobry program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DrukujSzefowa "Trójki" zdjęła program Cejrowskiego" za https://fronda.pl/news/czytaj/trojka_zdjela...am_cejrowskiego

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę mi sie punkt widzenia zmienił przez lata

Jemu też się zmienił. Z pseudo chrześcijańskiego oszołoma zmienił się w nowego Tony Halika. Stał się człowiekiem który zamiast robienia sensacji np. z głupoty Frytki ma coś wartościowego do przekazania. Przez WC kwadrans bym nie przebrnął, ale "Boso" to na prawdę był dobry program. Przykład na to, że wciąż ktoś tam siedzi w mediach i robi nam papkę z mózgów.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mi sie w nim nie podobalo to jego stosunek do tubylców. Troche to wygladalo jakby każdego uważał za buraka.

Ale poza tym program był super.

Każdy wie za co program zostal zawieszony. Czy w tej oczywistości nie ma nic podejrzanego?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności