Skocz do zawartości

Czyli jednak bing, nie kumo?


adby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uważam, że MSN ma całkiem dobre wyniki, a badziewia się nawet w G trafią.

Dla mnie MSN zawsze było alternatywą Google, a po wielkiej walce z pozycjonerami, MSN przy niektórych frazach stało się dla mnie podstawową wyszukiwarką.

Dobrze, że coś się wreszcie zaczyna dziać, bo uzależnienie od Google czasem robi się męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wnioski:

1. Wyniki zbliżone ale sumarycznie na plus (jeśli chodzi o moje pozycje :) )

2. Brak reklam - TOP10 to faktycznie TOP10.

3. Brak badziewnych mapek - DUŻY PLUS

4. Brak promowania dużych - typu wikipedia - wiki wreszcie daleko.

5. Czasem zdarzy się strona z kosmosu (np portugalska:) ) ale sporadycznie

6. Można wbijać w TOP10 kilka podstron, nieraz to ciekawie wygląda ;)

7. Estetyczy wygląd

Generalnie może wreszcie coś drgnie. G. bez konkurencji schodzi na psy.

Ciekaw jestem różnic w algorytmie, obserwuję ale za szybko na wnioski chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooops, rzeczywiście a już myślałem, że śpicie i nie zauważyliście bing'a :) a tu temat w starym temacie.

Przyjrzałem się dokładnie samej wyszukiwarce (nie wynikom) no i chyba długa droga jeszcze do detronizacji G. Choć wyszukiwarka zdjęc i filmów ciekawe (opcje : twarz, tapeta, długość filmu, panorama, podgląd filmu na stronie wyszukiwarki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann jak szukasz statysytki to sie nie dziw wynikom. Wpisz statystyki i juz jest lepiej.

fakt masz racje :)

ale to oznacza ze potrzebują wyprowadzic dla takich Xannów podpowiadacza jak ma G https://www.google.pl/search?q=statysytki+s...lient=firefox-a

no to trzymamy kciuki ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko to estetycznie mi sie nie podoba

a) dlaczego w tle jest jakas grecja, czy cypr czy inne srodziemnomorskie miasto ? no chyba ze to wyszukiwarka regionalna albo im to miasto za to zaplacilo

B) wkur*****jacy jest suwak obok wynikow i wyskakujace ciagle okienka z opisami i co jeszcze moga zrobic z dana strona, powinno byc wylaczalne, ewentualne wlaczane na zadanie a nie jako default ON

c) jak sie wejdzie na strone glowna to ten szary jest depresyjnie przygnebiajacy

to tak tylko z punktu widzenia codziennego uzyszkodnika, ale jak sie nie bedzie ludziom podobala to nie beda z niej korzystali, a jak nie beda to co z tego ze w wynikach wyskauje sie dobrze ak ludzie tego i tak nie uswiadcza :/

jeszcze dluuuuga droga przed nimi zeby moc cokolwiek zagrozic G. narazie marnie to widze

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie microsoft trochę szaleje z wyszukiwarkami/ich nazwami mieliśmy MSN.com, Live.com (póki co nadal jest), teraz bing.com

Może chcą iść na ilość B) ?

EDIT:

z tego co widzę, to już live.com tez nie ma :D

Google ciągle zmienia algorytm, czasem dosyć znacząco - a jak był pod jedną nazwą tak jest a microsoft, tez by mogl w końcu się do jakiejś nazwy przywiązać i pod nią sobie algorytmy zmieniać.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd to mieszane uczucia, ale zdecydowanie na plus przynajmniej tymczasowy brak reklam, czyli teoretycznie rzecz biorąc przy takiej samej ilość zapytań co w g powinno być więcej wejść dla top 3.

Frazy różnie, jedne wyżej inne niżesz niż w G, ale czemu to nie mam pojęcia, bo promowane są podobnie. Na plus na pewno też to, że w top 10 kilka razy występują podstrony, czyli jak dobrze pójdzie możesz zająć całe top 10 przy niszówkach, jedną stroną.

Jak na mój gust też ładuje się odrobinę szybciej. Według mnie jednak, przynajmniej w PL kariery nie zrobi, ale mam nadzieję, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności