Skocz do zawartości

Czyli jednak bing, nie kumo?


adby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
i co najważniejsze wyniki również wypadają dość dobrze. Rynek SEO przeżyje chyba kolejny rozkwit :)

No nie wiem, w google na hasła które sprawdzałem dostawałem znacznie lepsze wyniki. Ale życzę im sukcesu, ponieważ przydałaby się konkurencja dla google.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann jak szukasz statysytki to sie nie dziw wynikom. Wpisz statystyki i juz jest lepiej.

fakt masz racje :)

ale to oznacza ze potrzebują wyprowadzic dla takich Xannów podpowiadacza jak ma G https://www.google.pl/search?q=statysytki+s...lient=firefox-a

no to trzymamy kciuki ;)

kurde tak oczywista rzecz, uzywana dosc czesto przeze mnie a nie zauwazylem ze jej w bingu/blingu czy jak to sie zwie brakuje....

W zagranicznych jezykach sa podpowiedzi identycznie jak w google.

Inne uwagi:

- silnie rozroznia polskie znaki dialektyczne ( inne wyniki z farz z ogonkami )

- przy wynikach "tylko z kraju: Polska" chyba sielnie bierze pod uwage lokalizacje serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann jak szukasz statysytki to sie nie dziw wynikom. Wpisz statystyki i juz jest lepiej.

fakt masz racje :)

ale to oznacza ze potrzebują wyprowadzic dla takich Xannów podpowiadacza jak ma G https://www.google.pl/search?q=statysytki+s...lient=firefox-a

no to trzymamy kciuki ;)

kurde tak oczywista rzecz, uzywana dosc czesto przeze mnie a nie zauwazylem ze jej w bingu/blingu czy jak to sie zwie brakuje....

W zagranicznych jezykach sa podpowiedzi identycznie jak w google.

Inne uwagi:

- silnie rozroznia polskie znaki dialektyczne ( inne wyniki z farz z ogonkami )

- przy wynikach "tylko z kraju: Polska" chyba sielnie bierze pod uwage lokalizacje serwera

Nie sugeruje tez poprawnego słowa bez błędów ortograficznych jak w google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności