Skocz do zawartości

Problem z wskoczeniem do pierwszej 10


jaceko

Rekomendowane odpowiedzi

złoty strzał powinien Ci pomóc przywal 100 - 200k na miesiac czasu na bank ruszy

Intuicja mi podpowiada że to przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego ...

ale trotyl =, xann nie podał kierunku w ktorym ruszy(góra dół) tylko ze ruszy :D

Tez mi sie wydaje ze po takim strzale bedzie mial problem 11 pozycji z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złoty strzał powinien Ci pomóc przywal 100 - 200k na miesiac czasu na bank ruszy

Intuicja mi podpowiada że to przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego ...

Trotyl - tu się niestety mylisz - SWL działają - 100 tyś gównianych linków da efekt taki jak kilkadziesiąt porządnych (na pewno się gdzieś tam znajdą), jedynie trzeba zdawać sobie sprawę z inflacji stron w SWL'ach i cześci algorytmu analizującego stałość przyrtosu linków w czasie. Nie tak łatwo mocnej domenie zaszkodzić SWL (chyba, że go szybko zdjąc :D.

Atakowanie skuteczności SWL, bez wiedzy o nich przynosi więcej szkód niz porzytku, rezygnacja z SWLi powinna wynikach z podstaw merytorycznych i pytania, czy jesteśmy w stanie sami dać taką moc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie tak łatwo mocnej domenie zaszkodzić SWL (chyba, że go szybko zdjąc :D....

tylko potrzebna jest ta mocna domena ;)

a tu nie wiadomo wogóle o czym mówimy, wiemy tylko że kolega nie może wejść w top10 na niewiadomo jaką frazę :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko potrzebna jest ta mocna domena :)

a tu nie wiadomo wogóle o czym mówimy, wiemy tylko że kolega nie może wejść w top10 na niewiadomo jaką frazę ;)

I właśnie dlatego piszę o intuicji ;)

Trotyl - tu się niestety mylisz - SWL działają - 100 tyś gównianych linków da efekt taki jak kilkadziesiąt porządnych (na pewno się gdzieś tam znajdą), jedynie trzeba zdawać sobie sprawę z inflacji stron w SWL'ach i cześci algorytmu analizującego stałość przyrtosu linków w czasie. Nie tak łatwo mocnej domenie zaszkodzić SWL (chyba, że go szybko zdjąc :D.

W przypadku tej domeny to by była prawdopodobnie kwestia szczęścia żeby dostać wystarczającą ilość linków budujących "zaufanie".

Dobrze wiesz że linki z SWL odstają znacząco od średniej.

Atakowanie skuteczności SWL, bez wiedzy o nich przynosi więcej szkód niz porzytku, rezygnacja z SWLi powinna wynikach z podstaw merytorycznych i pytania, czy jesteśmy w stanie sami dać taką moc ;)

Nikt tutaj nie atakuje SWL ale bez odpowiedniej wiedzy/doświadczenia można się pokaleczyć ...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złoty strzał powinien Ci pomóc przywal 100 - 200k na miesiac czasu na bank ruszy

Intuicja mi podpowiada że to przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego ...

przecież wyraźnie napisał .... złoty strzał :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności