Skocz do zawartości

Jak to teraz będzie ?


stomal

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam nowy wątek żeby nie zaśmiecać czyjegoś.

Odpowiedź Kaspara ( Guglarza ) w jednym z wątków https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=545703 mnie osobiście przeraziła

Masz 4 dokumenty zindeksowane. Ja bym proponował rozbudować treść I nie zapomnij o dodaniu mapy strony do narzędzi Google

Do tej pory myślałam że trzeba używać SWL'i czy otrzymywać linki z spamerskich stron ale teraz dowiedziałam się ze musze zamienić wizytówkę mojego gabinetu stomatologicznego na portal dentystyczny bo inaczej dostane filtra :) Ja naprawdę nie mam czasu zajmowaniem się stroną internetową no i przede wszystkim na tym się nie znam

Czy teraz tak już będzie że takie małe strony są z urzędu skazane na banicje ? A ja muszę uczyć się obsługi htmla ?

ps. z powyższych przyczyn nie pokaże wam mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co robić wielką stronę, skoro firmie potrzebna jest tylko mała wizytówka?

tylko dla google? paranoja?

Po to ze jak pisze Guglarz dostanie za małą stronę filtra.

I nie zapomnij o mapie bo bot się gubi jak site strony jest większe niż 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz pytanie, czy stomal boi się o filtr na frazę popularną, czy na ta swoją, małą, niszową...

wg nie chodziło mu właśnie o tą drugą, czyli np

miasto ulica dentysta

Co do logiki ze strony Google, to oczywiście nie wątpię w nią, dlatego rozumiem, że malutka strona vs wielka strona, nie ma szans w walce o poważną frazę. Jednakże wydaje mi się, jak już wcześniej napisałem, że stomalowi chodziło o jedną z mało znaczących fraz, ponieważ boi się, że każdy filtr = koniec życia strony w Google, na wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałam że strony "firmowe" które zawierają ofertę i adres kontaktowy z formularzem zgłoszeniowym czy tel są skazane na zagładę bo mają za mało podstron , jaki jest sens żeby każdy gabinet dentystyczny prowadził taki sam poradnik jak dbać o zęby podstawowe informacje o budowie zęba czy też przyczynach próchnicy oczywiście pamiętać przy tym musimy żeby nie stworzyć duplikat kontent jak dobrze rozumiem

Tak miedzy nami nie mam na to czasu wolę wykupić reklamę w zumi czy też w panoramie firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stomal - chyba trochę mylne wnioski wyciągnełes z tekstu. Jezli sie na czyms nie znasz i przede wszystkim nie chesz poznać troche lepiej to zaplać komuś kto Ci pomoże i zrobi to tak jak byc powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jaki jest sens żeby każdy gabinet dentystyczny prowadził taki sam poradnik jak dbać o zęby podstawowe informacje o budowie zęba czy też przyczynach próchnicy oczywiście pamiętać przy tym musimy żeby nie stworzyć duplikat kontent jak dobrze rozumiem

Tak miedzy nami nie mam na to czasu wolę wykupić reklamę w zumi czy też w panoramie firm

jakie jest sens? nie ma sensu o to chodzi by zrobić coś innego, coś ciekawego, oczywiście w przypadku gabinetu liczy się Klient to wpadnie i sobie "ząbki zrobi", ale czy nie fajnie było by zarobić minimum kilka stówek (po podatkach i vat) miesięcznie za to, że inni chcą się relamować na stronie?

co do "nie mam czasu", sorry, ale google ma to gdzieś... albo się dostosujesz do warunków, albo jak napisałaś - zapłacisz sobie za reklamę w zumi czy pf :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności