Skocz do zawartości

Statystyki


Fyner

statystyki  

177 użytkowników zagłosowało

  1. 1. płatne czy darmowe?

    • płatne
      34
    • darmowe
      94
  2. 2. jakie statystyki

    • xannstat
      31
    • google analytics
      64
    • stat4u
      12
    • stat24
      5
    • seomonitoring
      0
    • piwik
      12
    • awstat
      12
    • web-tools
      8
    • CNStats
      1
    • PHP stats
      2
    • inne
      14
    • estat
      1
    • countomat
      4


Rekomendowane odpowiedzi

na tym świecie nie ma nic za darmo ale widać młody jeszcze jesteś

nie mają exportu fraz do SWL a to bardzo przydatna funkcja

Ja polecam xannstat bardzo dobre statystyki są w wersji free i płatnej

Eksport fraz ma, a czy do SWL czy nie do SWL to nie wiem, są dostępne CSV, TSV, XML.

Xannstat za to obciąża serwer, nie oferując żadnej funkcjonalności której by nie było w np. AWStats.

A Analytics dla stron z ruchem <5 mln miesięcznie są za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

White_Hat_SEO pokaż gdzie ci obciążyło serwer bo widzie ze piszesz coraz częściej bzdury :) zresztą skąd możesz to widzieć ? Jak ich nigdy nie używałeś ? mamusia powiedziała ?

xannstat są statystykami specjalnie stworzonymi dla pozycjonerow pod szerokie pozycjonowanie i takie jest ich zastosowanie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White_Hat_SEO pokaż gdzie ci obciążyło serwer bo widzie ze piszesz coraz częściej bzdury :) zresztą skąd możesz to widzieć ?

Statystyki zainstalowane na własnym serwerze muszą używać więcej CPU, RAM-u, I/O niż statystyki, których nie instaluje się na serwerze strony.

xannstat są statystykami specjalnie stworzonymi dla pozycjonerow pod szerokie pozycjonowanie i takie jest ich zastosowanie

Wszystko co jest w Xannstat można znaleźć w GA.

W branży reklamy internetowej liczą się tylko stat24/gemius i GA, mało który reklamodawca zaufa danym z jakiegoś Xannstata, gdzie można wejść do bazy i wyedytować wszystkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki zainstalowane na własnym serwerze muszą używać więcej CPU, RAM-u, I/O niż statystyki, których nie instaluje się na serwerze strony.

po takiej metodzie dedukcji oceniam że masz tak z 16 lat ? chyba sie nie pomyliłem :)

Wszystko co jest w Xannstat można znaleźć w GA.

no z małym detalem ;) exportu fraz

W branży reklamy internetowej liczą się tylko stat24/gemius i GA, mało który reklamodawca zaufa danym z jakiegoś Xannstata, gdzie można wejść do bazy i wyedytować wszystkie dane.

może i w branży reklamy ale tu na PIO wśród pozycjonerów liczą sie narzędzie przydatne im do pracy co możesz sobie sprawdzić po tej ankiecie jak wypada stat24/gemius :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dogłębnie" lokalizacji w Polsce nie weryfikowałem. Testowałem za to czat z internautami i ta funkcjonalność bardzo dobrze się sprawdziła.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czat to moduł statystyk.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Google Analytics najlepsze, mają wszystko co potrzebne i są za darmo.

to prawda, nie trzeba robić ludziom pranie mózgów wciskając xannstat

swój głos oddałem na xannstat ponieważ przoduje on listą słów kluczowych które możemy eksportować odrazu do pliku, a już larytaskiem są te wykresy graficzne wink.gif wszystko śmiga jak ta lala

jak się nie ogarnia statów G to tak jest!

Możesz W GA wyeksportować jednocześnie nawet 1000000 fraz wystarczy dodać zmienną "&limit=1000000" z ilością max. wierszy.

Ta wasza propaganda mnie rozwala :/

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Analytics najlepsze, mają wszystko co potrzebne i są za darmo.

to prawda

1. Jak sprawdzic ranking najczesciej odwiedzajacych strone IP? (funkcja dostepna w wielu statystykach)

2. Jak wyswietlac statystyki odwiedzin wg danej rozdzielczosci (przydatne przy testach usability, Woopra to potrafi).

3. Jak udostepnic innemu uzytkownikowi okreslony zestaw danych, ale nie wszystkie (stat24 ma taka mozliwosc). Chodzi mi tu o wglad w dane, a nie przeslanie samodzielnie przygotowanych PDFow.

Nie mowie, ze tych mozliwosci nie ma, po prostu nie potrafie ich znalezc.

Wszystkie ma swoje plusy i minusy :D GA sa najbardziej uniwersalne, ale czasem potrzeba jakies konkretnej, wyspecjalizowanej funkcji.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności