Skocz do zawartości

Statystyki


Fyner

statystyki  

177 użytkowników zagłosowało

  1. 1. płatne czy darmowe?

    • płatne
      34
    • darmowe
      94
  2. 2. jakie statystyki

    • xannstat
      31
    • google analytics
      64
    • stat4u
      12
    • stat24
      5
    • seomonitoring
      0
    • piwik
      12
    • awstat
      12
    • web-tools
      8
    • CNStats
      1
    • PHP stats
      2
    • inne
      14
    • estat
      1
    • countomat
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Google Analytics najlepsze, mają wszystko co potrzebne i są za darmo.

to prawda, nie trzeba robić ludziom pranie mózgów wciskając xannstat.

kto wciska ? a może wciskają GA ?

GA nie mają monitringu BL a dla pozycjonera jest on najbardziej istotnym czynnikiem - ale cos mi sie wydaje ze nic o tym nie wiesz

GA nie mają monitoringu site - gdzie to monitorujesz ? - ale coś mi sie wydaje ze nie jest to istorne dla Ciebie ?

swój głos oddałem na xannstat ponieważ przoduje on listą słów kluczowych które możemy eksportować odrazu do pliku, a już larytaskiem są te wykresy graficzne wink.gif wszystko śmiga jak ta lala

jak się nie ogarnia statów G to tak jest!

Możesz W GA wyeksportować jednocześnie nawet 1000000 fraz wystarczy dodać zmienną "&limit=1000000" z ilością max. wierszy.

Ta wasza propaganda mnie rozwala :/

zastanów się co piszesz , po co ci 10000000 fraz w pliku txt ? zeby je potem recznie linkować wszyskie na index ? czy też bedziesz sprawdzał jaka faraza w google wskazuje na jaką podstronę i recznie przypisywał linki ????

zanim zaczniejsz coś zachwalać zastanów sie 5 min nie bedziesz pisał takich bzdór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GA nie mają monitringu BL a dla pozycjonera jest on najbardziej istotnym czynnikiem - ale cos mi sie wydaje ze nic o tym nie wiesz

O monitoringu backlinków szczerze mówiąc nie wiedziałem, chociaż do bieżącego sprawdzenia wystarczą narzędzia online typu check backlink a z tego co się orientuję xannstat są to przecież płatne staty.

Nie będę się wypowiadał na temat różnic między XannStat Basic a XannStat Premium, bo guzik mnie to obchodzi.

Osobiście sprawdzam i monitoruje IP, BL, PR oraz pozycje słów na własnym skrypcie.

Co do przykładowych 10000000 fraz w pliku pozwolisz że zachowam to dla siebie, bo nie lubię rozpisywać się o własnych sposobach nabijania site.

Jak ktoś ma za dużo kasy niech używa xannstat, ale najpierw niech zapozna się z jakimś porządnym kursem online GA, jak to nie wystarczy to można poszukać alternatyw.

Nikt nikomu nie broni.

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności