Skocz do zawartości

Na kogo będziecie głosowali


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

Największy ból u nas jest w tym, że człowiek stoi przed problemem wybrania mniejszego zła.

Zwróćcie uwagę, że wiele osób głosuje na PO nie za ich program - ale dlatego, żeby sprzeciwić się formie polityki PIS. Z drugiej strony jest podobnie - ktoś popiera PIS, bo mu Donald nie odpowiada.

A już tak całkiem politycznie - czy dotarło do was ze spotów wyborczych PIS jakiekolwiek przesłanie co do ich euro-programu? Wiemy, że jak zwykle będą walczyć z PO - ale co do cholery mają zamiar robić w parlamencie UE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W głosowaniach zawsze brakowało mi jednej opcji.

Jak się na kogoś głosuje to świadomie zgadza się aby to on marnotrawił moje podatki.

Wiec jeżeli nikt mi nie pasuje (to wybieram właśnie tą opcję) nie głosuje na nikogo i żaden debil nie dostaje moich podatków. Jednocześnie zmniejszał by im się żłób z kasą za ktorą tak walczą, co dało by im może troche do myślenia.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny test... Pomimo sprzeczności w wielu zasadniczych kwestiach z UPR (np. aborcja) wykazał, że właśnie tę partię powinienem wybrać.

Niemniej zapewne oddam głos pusty (czyt. nieważny).

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka - mnie segregując partiami wyszło:

65 %KKW Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica

63 %KW Platforma Obywatelska RP

61 %KKW Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

59 %KW Polskie Stronnictwo Ludowe

58 %KW Unia Polityki Realnej

54 %KW Prawo i Sprawiedliwość

51 %KW Libertas

49 %KW Prawica RP

41 %KW Polska Partia Pracy

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka - mnie segregując partiami wyszło:
65 %KKW Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica

63 %KW Platforma Obywatelska RP

61 %KKW Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

59 %KW Polskie Stronnictwo Ludowe

58 %KW Unia Polityki Realnej

54 %KW Prawo i Sprawiedliwość

51 %KW Libertas

49 %KW Prawica RP

41 %KW Polska Partia Pracy

Musisz koniecznie zaznaczyć wszystkich kandydatów na liście ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś nie wiedział to wyniki można sobie wysłać na maila

nie patrz na partie, ale na kandydatów w swoim okręgu. jest fajna porównywarka przypominająca nieco ę, którą pamiętam z PES3, czyli gdzie Twoje głosy się pokrywają z głosami kandydata, a gdzie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze losuje kogoś z listy PO, bo wiem, że jeśli się nie sprawdzi to PO już go samo wywali z partii

Rozumiem, że można głosować na inne partie(nie dotyczy PIS) no, ale...

No jak można głosować na PIS, jaką to trzeba mieć sieczkę w mózgu, jakim to trzeba być osłem, jak mocno trzeba nienawidzić Polski!

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak można głosować na PIS, jaką to trzeba mieć sieczkę w mózgu, jakim to trzeba być osłem, jak mocno trzeba nienawidzić Polski!

Virusek, nie bądź nietolerancyjny, przekaż poglądy za PO lub czym tam chcesz a nie oczerniaj innych, równie dobrze ktoś mógłby o Tobie powiedzieć różne obelgi np. że jesteś zmanipulowany przeciwko PiS, tylko po co?! Bądźmy tolerancyjni dla poglądów innych, nie negujmy ich opcji a przedstawmy lepszą, swoją!

edit: żeby nie było niedomówień, nie jestem za PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam losowo wybiorę kogoś z PO, ale nie dla tego że nie lubię PiS (bo nie lubię), ale za politykę Donalda.

Polskie społeczeństwo zawsze narzekało na polityków i ja też narzekałem, ale uważam, że rząd PO jak do tej pory najlepiej nam służy od czasów SLD. Podoba mi się to, że Tusk potrafi powiedzieć NIE stoczniowcom, bo ileż można do nich dopłacać, a żeby państwo mogło dopłacać, to pierw komuś musi zabrać.

Niedawno mówiono, że policja pobiła stoczniowców, a całą winę na PO zrzucono, tak jakby PO organizowało akcję. Prawda jest taka, że to stoczniowcy zaczęli, a policja wykonywała swoje obowiązki.

Kryzys też próbuje się na PO zrzucić, tak jakby to oni za tą sytuację odpowiadali. A przypomnę, że to Tusk mówił, że kryzys Nas nie dosięgnie. I dobrze mówił, chociaż nie była to prawda, bo nic tak nie pompuje kryzysu jak emocje, a Tusk je przynajmniej przez jakiś czas ostudzał.

Cięcia i oszczędności w czasie kryzysu, też uważam za plus działań PO (co zresztą było chwalone), a PiS chciał zrobić odwrotnie (tylko nie wiem z czego). Logiczne jest, że jak nie ma funduszy, to trzeba zacisnąć pasa.

Mam jedynie nadzieję, że nie przejdziemy na EURO, bo wolę mieć w kraju tańszą złotówkę niż drogie EURO. Oby Tusk tylko blefował z tą zapowiedzią z przejściem na EURO.

Więc będę głosował na PO i nikogo nie tłumaczy tekst, że nie lubię polityki to nie głosuję ! Głosujemy we własnym interesie, a jak nie chcesz głosować, to licz się z tym, że ktoś zagłosuje według swojego uznania bez Ciebie. Twego głosu (czytaj opinii) nie będzie, więc licz się z tym, że kolejne rządy (czy parlament UE) też nie będzie Ci odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak można głosować na PIS, jaką to trzeba mieć sieczkę w mózgu, jakim to trzeba być osłem, jak mocno trzeba nienawidzić Polski!

A więc uważasz, że mam sieczkę w mózgu i jestem osłem? ;)

Z mojego punktu widzenia mógłbym to samo powiedzieć o kimś kto głosuje na PO, ale kultura wymaga by nie obrażać osób, nawet jeśli mają inne poglądy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności