Skocz do zawartości

Na kogo będziecie głosowali


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

jestem co najmniej zaskoczony wynikami jakie mi się ukazały na koniec, no bo wyszło mi że najbliżej mi (85%) do jakiegoś pana z Prawicy RP!?

a kolejny zbieżny to kolejny pan z Prawicy RP!!?? a trzeci jakiś pan z ... PIS (72%) to ja już nic nie kumam ....

(a wydawało mi się, że to są ugrupowania bardzo mi odległe jeśli chodzi o poglądy)

a może to jest tak, serce mówi jedno a rozum każe robić coś innego??

;-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W głosowaniach zawsze brakowało mi jednej opcji.

Jak się na kogoś głosuje to świadomie zgadza się aby to on marnotrawił moje podatki.

Wiec jeżeli nikt mi nie pasuje (to wybieram właśnie tą opcję) nie głosuje na nikogo i żaden debil nie dostaje moich podatków. Jednocześnie zmniejszał by im się żłób z kasą za ktorą tak walczą, co dało by im może troche do myślenia.

Zagłosuj na UPR, oni głoszą podobną filozofię do Twojej. Jak najwięcej do rąk prywatnych, jak najmniej do rąk państwowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tylko nie PO... rząd populistów i lizusów... i jeszcze psl który każdemu wejdzie w zad, byle się nachapać, a poza tym banda wsioków...

PiS może i nie jest dobrą partią, ale POwaleńców bije na głowę.

Mimo wszystko głos idzie na UPR :)

Edit:

Zagłosuję oczywiście na PO. Widzę, jak wiele zrobiło dla Polski w czasie swych rządów i jak wiele chce jeszcze zrobić.

hahahaha :) Wymiękam... dużo zrobili? Chyba dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję oczywiście na PO. Widzę, jak wiele zrobiło dla Polski w czasie swych rządów i jak wiele chce jeszcze zrobić.

hahahaha :) Wymiękam... dużo zrobili? Chyba dla siebie...

A co zrobili inni? Ten rząd przynajmie się stara i nie muszę się wstydzić jak wyjeżdżam za granicę. Nie ma afer, nie ma opluwania się nawzajem, walczył o stocznię, interweniował w sprawie pominięcia Solidarności podczas kręcenia dokumentu, interweniuował w sprawie polskich obozów koncentracyjnych, a to tylko z ostatnich dni. Jest jak ma być kulturalnie, reprezentacyjnie, skutecznie i profesjonalnie, a nie ciągłe kłutnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję oczywiście na PO. Widzę, jak wiele zrobiło dla Polski w czasie swych rządów i jak wiele chce jeszcze zrobić.

hahahaha :) Wymiękam... dużo zrobili? Chyba dla siebie...

A co zrobili inni? Ten rząd przynajmie się stara i nie muszę się wstydzić jak wyjeżdżam za granicę. Nie ma afer, nie ma opluwania się nawzajem, walczył o stocznię, interweniował w sprawie pominięcia Solidarności podczas kręcenia dokumentu, interweniuował w sprawie polskich obozów koncentracyjnych, a to tylko z ostatnich dni. Jest jak ma być kulturalnie, reprezentacyjnie, skutecznie i profesjonalnie, a nie ciągłe kłutnie!

Nie ma afer??? ktoś tu chyba wiadomości nie czyta-a co z posłem psifiutem, czy inną gronkiewicz, co to dostawała pieniążki za wygrane przetargi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma afer??? ktoś tu chyba wiadomości nie czyta-a co z posłem psifiutem, czy inną gronkiewicz, co to dostawała pieniążki za wygrane przetargi???

Nie zauważyłeś że jest lepiej, kiedyś nie trzeba było oglądać TV, słuchać radia, czytać gazet by było słychać o aferach.

A teraz no proszę, nie oglądam żadnych szmatławych dzienników i nie wiem nic o aferach :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS może i nie jest dobrą partią, ale POwaleńców bije na głowę.

Aferami, przekrętami, sposobami utrzymania się przy władzy, ilością wypowiedzianych głupstw... Tak, masz zdecydowanie racje - PiS bije wszystkich.

PiS wzbudziło w Polakach tyle nienawiści do zwolenników innych opcji politycznych, że zachowują się jak typowa sekta. Bardzo dziękuję za taką partię.

Jeśli zagłosuję, to na PO, bo UPR z tym oszołomem Korwinem-Mikke też odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że większość z tutaj wypowiadających się nie zna programów obu partii, ani ich poglądów na sprawy Polskie w Europie. Bycie anty PiSowcem jest po prostu modne wśród młodych ludzi :) wszyscy na nich narzekają to i my będziemy, ale dlaczego ? Eeee, a nie wiem ;)

Osobiście to myślę, że to wszystko obłuda i kłamstwa. Przez całe swoje dorosłe życie raz głosowałem - za wejściem do UE i więcej do urny nie zamierzam pójść. Na jakąkolwiek partię patrzę to mi się mózg lasuje, czy to PiS, czy to PO - wszystko jeden bajzel, różnica polega na tym jak się zareklamują w TV i necie.

Bojkot.

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dzisiejsza Polska widzi tylko 2 partie wykreowane przez media. Mi w teście wyszło mniej więcej tak jak przypuszczałem - Prawica RP.

Śmiać mi się chce jak widzę takie zdania, że głosuję na PO bo PiSu nie lubię. Już lepiej żebyś nie szedł głosować jakbyś miał głosować aż tak emocjonalnie. Uważaj, bo problemy tych partii aż tak bardzo Cię zainteresują że będziesz jeszcze nadstawiał swoją głowę - ale "byle nie PiS!"

Popatrzcie ludzie na to trochę inaczej. Mamy teraz w Polsce tak jak mamy - coraz gorzej. Mamy ekipę za to odpowiedzialną - mamy. Wiemy, kto bardziej trzyma z zachodem niż z własnym Narodem, więc chyba jasne jest, że poparcie tej partii "bo PiSu nie lubię" jest tylko przybiciem gwoździa do trumny, ale nie żadnych z partii ale własnej.

Zastanów się czy jest sens, żebyś głosował! Zastanów się czy warto głosować na te "największe" partie w Polsce tylko dlatego, "bo tej drugiej nie lubię", albo "bo inne nie mają szans".

Pozdrawiam i życzę pomyślnych wyborów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności