Skocz do zawartości

Na kogo będziecie głosowali


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

Do głosujących na PO, byle na złość PiS - przydałaby się chwila zastanowienia.

Program liberalnej gospodarki i niskie podatki popiera pewnie większość tu się wypowiadających.

Patrząc na efekty, a nie słowa:

Rząd PiS dwa razy obniżył składkę rentową, przegłosował obniżenie podatku dochodowego do 18 i 30% (wprowadzone od 2009 roku), wprowadził dużą ulgę na dzieci itd.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem na tym około 5tys. zł rocznie do przodu.

PO tymczasem niby jest za obniżką podatków (Tusk obiecał w expose, że podatków nie podniesie), a w rzeczywistości chcą podnieść VAT i składkę rentową, bo te podatki najtrudniej ominąć.

Źródło: https://www.dziennik.pl/gospodarka/article3...e_wrzesniu.html

Kto POpiera PO ten POpiera POdwyżkę POdatków!

Dlatego, dla idei, UPR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzień dobry :)

Tak tylko pytanie, odkopując stary temat: nie wstyd Wam teraz? Nie wstyd nicków na PiO, nie wstyd poglądów? Argumentów typu: byle nie na PiS, bo siara, itd... ?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Tak tylko pytanie, odkopując stary temat: nie wstyd Wam teraz? Nie wstyd nicków na PiO, nie wstyd poglądów? Argumentów typu: byle nie na PiS, bo siara, itd... ?

Siara była i jest. Od kiedy wykrakałem, że PiS zwącha się z Samoobroną i LPR, temat PiS jest dla mnie zamknięty. Niestety furteczka PO też jakby się powoli zamykała. :)

I nie widać, żeby ktoś miała robić wyłom. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne wybory wygra PiS, pogorszy sytuację a dodatkowo narobi wstydu na arenie międzynarodowej,

potem SLD ze swoimi PRLowskimi pomysłami dobije Polskę kompletnie,

Obecny socjalistyczny ustrój z domieszką kapitalizmu padnie i zostanie wprowadzony nowy system.

Jednakże do tego czasu będziemy solidnie wyciskani z każdych groszy jakie zarobimy. Będą wprowadzne idiotyczne podatki np. od śniegu, od psa, od basenu, od dodatkowej toalety, od braku samochodu. Ludzie będą próbowali przenieść się do szarej strefy jednakże mentalność Narodu polskiego na to nie pozwoli dzięki uprzejmym donosom.

Przyszłość nie wygląda dobrze ale co to kogo obchodzi...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności