Skocz do zawartości

Nowa konsola robi wrażenie


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bomba, szkoda, że to tylko wizja i nie wiadomo czy się pojawi.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i dlatego dla mnie taka konsola bylaby interesujaca, i tak sie bawie na WII i powiem tak pelny mecz tenisa tez daje popalic a Taki Mortal Kombat (solo play) bylby zaebisty, albo tak pograc w wolfenstein tylko kiedy to bedzie?? Pewnie bedziemy czekac na taka zabawke w tej wersji jakies 5 do 8 lat :) A szkoda dzieciaki by nie tyly jakby zaczli grac w pilke nozna miedzy soba 2 x 45 minutek ;)

A pozycjonowanie polegaloby na rozgrywkach miedzy pozycjonerami na odleglosc w MK jeden na jednego ;)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest nic nowego... Cos takiego ma od kilku lat PS2, a nazywa sie Eye Toy

https://www.youtube.com/watch?v=AOXohr4XE-4

Macie kamerke i ona zczytuje wasze ruchy. Wiem dokladnie jak to dziala, bo mam PS2 i sobie to kupilem. Dobre to jest jedyne na jakies imprezy zeby rozruszac towarzystwo. Najwiekszy minus ze gierki sa typowo familijne, wiec nic hardcorowego :) Sa tez bijatki ale ograniczaja sie tylko do naszych ruchow, wiec nie ma zadnych kombosow, kul ognia itp. ;)

Ciekawe jak Xbox bedzie to wspieral, ale raczej nie wroze temu sukcesu, bo po prostu nie da sie na to zrobic ciekawych tytulow ze wzgledu na ograniczenia. Poza tym minusem jest jeszcze szczytywanie ruchow, co strasznie wkurza w grze na 2 lub wiecej osob, ze nieraz nie zauwazy, ze dobrze machnales reka i nie zaliczy ci ruchu i przegrywasz.

A poza tym dosyc meczace jest ciagle machanie konczynami, wiec nikomu na dluzsza mete sie w to nie bedzie chcialo grac ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakaś pieśń przyszłości to ma wyjść jakoś pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Porównanie do Eye Toya jest jak najbardziej na miejscu bo zasada ma być taka sam, ale widać e będzie to dużo bardziej zaawansowane i multimedialne( rozpoznawanie głosu ). Mam nadzieję że uniknie takich wad Eye Toya, jak sztywność ruchów, prymitywne gry, przy zmienionym lub słabym oświetleniu Eye Toy, ma przeważnie problemy. Jeśli będzie wyglądało tak jak na filmach i jak na prezentacji na E3 to naprawdę będzie to mały przełom, ale jednak tli się w mnie zwątpienie. Zobaczymy pożyjemy, jeśli będzie dobre to XBOX może całkiem wykończyć PS3( na razie to WII wykańcza resztę, ale straci swój główny atut, czyli konsoli dla każdego a nie tylko dla hardcorowych graczy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności