Skocz do zawartości

Nowa konsola robi wrażenie


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

za 20 lat będzie taki kosmos ze teraz nam się w głowach nie miesci. Jak xbox wymyslił takie cudo to boje sie pomylec jak bedą wygladac następcy Ps3.

Dla mnie absolutna bomba taka konsola, oddam ostatnią kase zeby takie cacko miec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta prezentacja jest na zachęte. Wszystko fajnie wygląda bo jest unikalne, nowe.. ale NIEPRAKTYCZNE!. Kilka nowości bedzie miało coś sensownego, ale np granie i trzymanie kierownicy... virtualnej kierownicy. Jak trzymasz normalną kierownicę to ręce odpoczywają itd.. Wyobraź sobie, że chcesz przejśc najnowszego NFS i cały dzień machasz rękami zamiatasz powietrze :rolleyes: Fajne do 15 minut.

Przewijasz na tv kanały za pomocą ruchu ręką? Fajne.. ale niech wpadnie do domu mucha w słoneczny dzień i co..? Zabijesz ją ale kanały będą latac jak szalone na tv :lol:

Wszystko fajne, ciekawe.. ale często niepraktyczne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mela taak :lol:

Podgłaszasz TV na 90% mocy.. tak na frajde, dla testu po czym dostajesz tortem w twarz bo akurat córka ma urodziny :rolleyes: Sytem Cie nie rozpoznaje i co ? ;P

Nie ma przycisku power itd, nie ma gniastka prądowego żeby wyciągnąc wtyczke, bo.. konsola ma własną minielektrownię jadrową wbudowana w sobie i chodzi nieprzerwanie przez milion lat B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgłaśniasz TV na 90% mocy... tak na frajdę, nagle! trzęsienie ziemii, ziemia się rozrywa między Tobą a telewizorem, rów szeroki na 2m, głęboki na 500, pilot spada w dół, i co ? Machasz ręką, telewizor gaśnie i możesz relaksować się w fotelu dalej :lol: a gdyby to był zwykły TV ? Byłbyś skazany na 90% mocy głośnika przez najbliższy czas :rolleyes:

Zawsze są jakieś mankamenty, ale sam zamysł (przynajmniej do gier) wydaje mi się bardzo udany!

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mela rozwaliłeś mnie tym.. :P DOBRE!! :lol:

imo.. gdyby było trzensienie to by razem z tym rowem itd.. dach spadł i by TV roztrzaskał, pozatym pewnie by prądu nie było bo by sie kabelki urwały gdzieś na linii. Przyznaj.. placek w twarz jest bardziej prawdopodobny niż Trzęsienie z rowem itd :rolleyes:

Moim zdaniem takie NOWINKI beda miały zastosowanie w malarstwie (duży tv i malowanie kijkiem po ścianie.. a na ekranie widzimy jakieś cudeńka), muzyce (słuchawki + kijki w dłoń i gramy na garnkach a w słuchawkach słyszymy najlepsza perkusję) itd.

Wątpię aby komuś sposobało się stanie przed tv przez więcej niż 30 minut i kopanie powietrza i ogladanie karnych w tv.

Może wymyslą projektory w soczewkach kontaktowych. nakładasz na oczy i widzisz wirtualny swiat. Mamy magazyn + otwarte pole 10 km. 30 osób 2 teamy i chodzimy po pustym magazynie a widzimy wykreowany swiat z teksturami itd. Mamy na sobie kombinezon który emituje wrażenia z srodowiska itd... B) fantazja.

.. a za rogiem matrix :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzieś ostatnio słyszałem - mężczyźni nigdy nie przestają bawić się zabawkami, jedynie w miarę upływu lat zamieniają je na coraz droższe :rolleyes:

Ja słyszałem ostatnio sentencję mówiącą, iż dorośli faceci są jak małe dziewczynki - w głowach nam tylko wózki i lalki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nie przyjmie. Popatrzcie, ze Wii jest glownie wspierane przez Nitendo, wiekszosc gier tworzy producent konsoli. Natomiast na X360 wychodza wszystkie komercyjne tytuly, a wielkie korporacje jak robia gre na X360/PS3/PC to nie beda specjalnie teraz robic jakis dodatkowych bajerow na kontroler Xboxa, bo nie maja w tym zadnego celu - dla niech wazniejsze jest szybsze dokonczenie gry.

Znowu bedzie tak, ze tylko M$ bedzie robil gry na ten kontroler i bedzie roznie z ich jakoscia.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności