Skocz do zawartości

Banują blogi na Blox.pl za linki wychodzące


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Zadziwiające jest to jak niektórzy się 'rzucili' na osobę reprezentującą blox .....

Jak Wam nie odpowiada to nie piszcie tam - w czym problem. Po co ta dyskusja.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile to dyskusji już było na tym forum w dziale "początkujących" na temat zaplecza na darmowych serwisach, dziesiątki? setki?

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie przez użytkowników blogów, których zasadniczym celem jest promocja podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocja towarów lub usług.

+ to

1. AGORA zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.

i pozamiatane.

PS. Czy to ma jakiś pośredni/bezpośredni związek z tym tematem?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...t=0&start=0

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie tworzyć tam poważnego bloga.

A ja na to - lepiej takim pseudopozycjonerom nie zlecać poważnej roboty. No chyba, że kilkanaście "blogów" wypełnionych przypadkową treścią i hurtowo aktualizowanych to poważne blogi, no to zwracam honor

Panie Ols w takim razie za co ów blogi zostały zablokowane, czytając Wasz regulamin dochodzimy do wniosku że to jest jedyny punkt który został złamany, prawda? ;)

Nie pal głupa, - "Niedopuszczalne jest prowadzenie przez użytkowników blogów, których zasadniczym celem jest promocja podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocja towarów lub usług." To chyba jednoznaczne i zrozumiałe.

Poza tym treść na tych blogach nie była generowana z żadnego automatu, zdania były składne, napisane zgodnie z gramatyką, ortografią i stylistyką. Jedyne co w nich było to to że służyły pozycjonowaniu.

wow, poprawny gramatycznie i ortograficznie :) - pani od polskiego pewnie jest dumna

@Xann - pewnie że można. Tylko nie prowadź go w kilkunastu kopiach i nie rób takiej wiochy jak panowie obrażeni.

@idolw - zapewniam, że znacznie dłużej niż od wczoraj cośtam sprzedajemy ;). oraz nie chodzi o blokowanie konkurencji (jaką konkurencją dla Agory może być spamer-gimnazjalista?), tylko o to, żeby mój pieczołowicie rozwijany serwis nie stał się wylęgarnią spamu.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do zakładania autentycznych blogów z oryginalnym kontentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym chciał założyć bloga i wrzucać do niego orginalną treść plus linki, które będą służyły promocji usług czy towarów to też wylecę?

Chodzi o spam, czy o promowanie i reklamowanie?

Bo wg regulaminu chodzi o to drugie...

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym chciał założyć bloga i wrzucać do niego orginalną treść plus linki, które będą służyły promocji usług czy towarów to też wylecę?

Chodzi o spam, czy o promowanie i reklamowanie?

Bo wg regulaminu chodzi o to drugie...

Wszystko się rozbija o "zasadniczy cel" - naprawdę nie jest trudno odróżnić spamblog od normalnego bloga, który gdzieś tam linkuje czy nawet sprzedaje reklamy. Do no evil i jesteś możesz być spokojny, nie krzywdzimy userów tylko ordynarnych spamerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoreander, nie chodzi o zaplecze ale o sens zakładania jakiegokolwiek bloga w serwisie blox.pl, dla mnie strata paru blogów zaplecza to nic wielkiego i wbrew temu co sądzi Ols jest mi to kompletnie rybka.

Blogi nie mają nic wspólnego z tamtym systemem :)

Zwróćcie uwagę jak Ols reaguje na nasze posty, nichuja, napieprzajcie, spamerzy, pseudopozycjonerzy, dodatkowo używa wulgarnego tonu i atakuje personalnie. Agora wybrała sobie odpowiedniego przedstawiciela do rozmów z użytkownikami ich serwisu.

Ols sam teraz stwierdził że banuje blogi za linki, banery umieszczone na blogu. Bo do tego służyły te blogi do reklamy, promowania serwisów. Dlatego jeśli ktoś chciałby założyć np. bloga firmowego, bloga który będzie opisywał hotele może liczyć się ze zbanowaniem bloga tylko z tego powodu iż moderator będzie miał gorszy dzień.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - pewnie że można. Tylko nie prowadź go w kilkunastu kopiach i nie rób takiej wiochy jak panowie obrażeni.

1. Nie wiem dlaczego posługujesz się takim językiem "wiochy" , no ale w wychowanie nie wnikam

2. Czy jeden użytkownik może posiadać tylko jeden blog ? Na jakiej podstawie stwierdzasz że ktoś jest spamerem ? Pytam bo z tego co mi sie obiło o uszy to firma topposition.pl szykuje oficjalne pismo do Agory

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoreander, nie chodzi o zaplecze ale o sens zakładania jakiegokolwiek bloga w serwisie blox.pl

Heh, jednak zabolało skoro postanowiłeś rozsiewać nieprawdziwe informacje o blokowaniu blogów za to że zawierają linki.

Zwróćcie uwagę jak Ols reaguje na nasze posty, nichuja, napieprzajcie, spamerzy, pseudopozycjonerzy, dodatkowo używa wulgarnego tonu i atakuje personalnie. Agora wybrała sobie odpowiedniego przedstawiciela do rozmów z użytkownikami ich serwisu.

przecież nie jesteś żadnym użytkownikiem, tylko ordynarnym spamerem.

Ols sam teraz stwierdził że banuje blogi za linki, banery umieszczone na blogu.

O_o? Coś podobnego.

Dlatego jeśli ktoś chciałby założyć np. bloga firmowego

Poważnemu klientowi z przyjemnością przedstawimy atrakcyjną ofertę na komercyjnego bloga firmowego, który będzie odpowiednio oznaczony. Niedawno mieliśmy np. na tych zasadach blog developerów konsolowej edycji Wiedźmina (niestety gra została skasowana ;(

bloga który będzie opisywał hotele może liczyć się ze zbanowaniem bloga tylko z tego powodu iż moderator będzie miał gorszy dzień.

Bzdura. Oraz nie ma czegoś takiego jak moderacja - po prostu od czasu do czasu hurtowo wywalamy spamerów. Przykro mi, że się załapałeś na to niezbyt zaszczytne miano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy jeden użytkownik może posiadać tylko jeden blog ? Na jakiej podstawie stwierdzasz że ktoś jest spamerem ? Pytam bo z tego co mi sie obiło o uszy to firma topposition.pl szykuje oficjalne pismo do Agory

Na podstawie zaawansowanej analizy treści opartej o wieloletnie doświadczenie w kasowaniu spamerów. Pismo od tej zacnej firmy z radością przeczytamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie, niemiłe dodam wrażenie, że mister ols swoim zachowaniem znacznie podkopał u mnie zaufanie do gazeta.pl , no cóż fama pódzie w świat i czarny WOMM zapewno nie pomoże marce gazeta.pl

nie krzywdzimy userów tylko ordynarnych spamerów.

i bardzo dobrze.

M

krzywdzenie kogokolwiek nie jest dobre

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem za tym, aby robić porządek ze spamem. Wszystkie wpisy z generatorów, mogą lecieć z Bloxa, Wordpressa i Google masowo i nie mam nic przeciwko.

Zwróćcie uwagę jak Ols reaguje na nasze posty, nichuja, napieprzajcie, spamerzy, pseudopozycjonerzy, dodatkowo używa wulgarnego tonu i atakuje personalnie. Agora wybrała sobie odpowiedniego przedstawiciela do rozmów z użytkownikami ich serwisu.

Ale tutaj kolega "pseudopozycjoner" ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLS to masz szczescie ze nigdy nie bylem zarejstrowany na waszym serwisie, bogu dzieki ale chetnie przejze wasze strony i napisze baaaaaaaaaaaardzo mily artykul uzywajac cytatow Twoich z tego forum milego czytanie panie OLS kimkolwiek jeste a lubie pisac nie tylko dla Agory :)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zaawansowanej analizy treści opartej o wieloletnie doświadczenie w kasowaniu spamerów. Pismo od tej zacnej firmy z radością przeczytamy.

no czy z radością przeczytacie pismo z kancelarii adwokackiej o działania na szkodę firmy to ja nie wiem :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności