Skocz do zawartości

Banują blogi na Blox.pl za linki wychodzące


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

@Bogdan no nie wypada się nie zgodzić. Jeśli blox / agora tak was krzywdzi nie pozostaje nic innego jak wybrać usługodawcę z którego będziecie zadowoleni. Tylko nie wiem, czy w ogóle wypada się obrażać na kogoś kto wam za DARMO świadczył usługę tylko dlatego, że już nie ma ochoty. A jeśli chodzi o poziom kultury - to na pewno w home czy IQ ten poziom każdego zadowoli... więc w czym problem i po co się męczyć nawzajem?

Poczytaj wypowiedzi olsa tutaj i na blipie to może przejrzysz na oczy. Czy tylko "sprawę" nazwał po imieniu?

Raczej mi to "nie grozi" ;) Widzę temat który jest całkowitą nieprawdą. "Publicznie" sprawę zdaje się poruszył ktoś inny.

Wszyscy wiemy że Ols jest główną osobą odpowiadająca za serwis Blox należący do Agory, pisze to nawet na stronie głównej blox.pl. Więc raczej wypowiada się w imieniu blox.pl, a co za tym idzie Agory.

Raczej nie, widzisz podpis?

Bo cały ten news to pic na wodę fotomontaż, w zasadzie przez wszystkich którzy mają jakiś związek z działalnością stron internetowych, w tym artykule trudno znaleźć jakikolwiek prawdziwe stwierdzenie.

Ja znajduję i widzę to na przykładzie- za działalność pozycjonerów / spammerów płaci serwis z którego zasobów korzystają. Co prawda kwoty raczej się nie zgadzają ;)

Czy żeby być klientem, trzeba płacić?
Żeby wymagać to by jednak wypadało ;) Z usług kogoś kto wam coś robi za darmo a nie jesteście zadowoleni się po prostu rezygnuje...
Takiej ilości, przecież tam jest ledwo ponad 100k blogów, z czego większość pewnie nie jest aktualizowana. Dla moderatora to jeden dzień pracy, a zapewne Ols jest właśnie taką osobą.
Włączyłbym kalkulator i policzył ile to pracy, jeśli założyć że mamy 30 sekund per blog ale to stwierdzenie jest tak "fantastyczne", że może potem ;) Poza tym pisanie o szefie projektu, że robi pracę "moderatora"... to tak jakby napisać o administratorze, że wysprzątanie serwerowni i umycie kubków na kawę to dla niego dzień pracy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

> Raczej nie, widzisz podpis?

Widzę że Ols jest osobą odpowiedzialną za blox.pl, że jest pracownikiem Agory i że jego wypowiedzi działają za szkodę tej ostatniej. Więc Ols jako pracownik działa na szkodę firmy w której pracuje. Ale czy to przeszkadza Agorze, zdecydują osoby z Agory jak AQQry zdecyduje się wysłać pismo do niej.

Ja nie chciałbym żeby mój pracownik który jest jasno identyfikowany z firmą obrażał publicznie jakiekolwiek osoby, firmy. Przypomniała mi się sytuacja pewną pracownicą Google PL które została skarcona przez szefa za wypowiadanie się na forach, a wypowiadała się zupełnie neutralnie.

> Ja znajduję i widzę to na przykładzie- za działalność pozycjonerów / spammerów płaci serwis z którego zasobów korzystają.

Oczywiście, jednak kłamstwem jest że taki ruch mógł spowodować jakiekolwiek 'zawieszenie' serwisu, koszty zawsze są, przykładowo nawet teraz Michał ponosi koszty jak mu tutaj sobie dyskutujemy. Jednak ruch który można ująć w promilu nie jest w stanie nic zrobić.

> Z usług kogoś kto wam coś robi za darmo a nie jesteście zadowoleni się po prostu rezygnuje...

Przecież zrezygnowaliśmy, i opisujemy praktyki moderatora bloxa żeby ktoś inny przypadkiem nie był zdziwiony jak straci bloga.

> Włączyłbym kalkulator i policzył

Hm, przyjmując że zatwierdzonych blogów nie trzeba już moderować. A blog moderujemy po umieszczeniu dwóch wpisów na nim, pozostaje... 3 dziennie do moderacji? ;)

> Poza tym pisanie o szefie projektu, że robi pracę "moderatora".

S. ja nie piszę o niczym innym jak o tym co Ols, sam napisał. Napisał że on usuwał blogi te, jak i te spamerskie, viagrowe, ruskie, więc jest moderatorem. Tak?

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek ja widze stwierdzenie ktore pokazuje ze OLS mowi w imieniu Agory doslownie i w przenosni, odnoszac sie do serwisu blox.pl pisze

"zapewniam, że znacznie dłużej niż od wczoraj cośtam sprzedajemy wink.gif. oraz nie chodzi o blokowanie konkurencji (jaką konkurencją dla Agory może być spamer-gimnazjalista?), tylko o to, żeby mój pieczołowicie rozwijany serwis nie stał się wylęgarnią spamu."

i to jest dla mnie niedopuszczalne po za tym

a) obraza branze

;) obraza osobe

c) obraza firme

sorka ale za to wyslalbym list o znieslawienie

taka sytuacje nawet na darmowym serwisie mozna zalatwic profesjonalnie i z podnisiona przylbica, i wtedy to i pozycjoner i firma kogucik i cale forum mialo by majtki na wysokosci kolan ;) a nie pan OLS

I mylisz sie niewazne co mu zrobiona lub "jego" serwisowi on nie ma prawa obrazac ludzi i uogulniac, moze fachowo wypowiadac sie na niektore tematy a po cichu jako osoba prywatna moze robic co chce jesli reprezetnuje firme dziala na jej szkode takim zachowaniem i u mnie taki pracownik by wylecial i to bardzo szybko ;)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy że Ols jest główną osobą odpowiadająca za serwis Blox należący do Agory, pisze to nawet na stronie głównej blox.pl. Więc raczej wypowiada się w imieniu blox.pl, a co za tym idzie Agory.

Raczej nie, widzisz podpis?

Nieprawda (cytując klasyków: "nichuja" ;) to na blipie popularny tag blip.pl/tags/nichuja) , wypowiada się jako osoba odpowiedzialna za blox.pl i to co pisze wokół tego tematu i jak pisze, zawsze będzie kojarzone z bloxem i z agorą - choćby tego ni chciał, zaprzeczał, prostował - nic tego nie zmieni.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys dawno temu w wojnie z z panem szuuukaczem podpisalem sie jako osoba prywtna i przeslalem moje dane do moderatora forum w razie sprawy o znieslawienie, pan OLS wypowiada sie jako wlasciciel serwisu ktorym nie jest i jako pracownik agory ;) wiec sorka

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie patrzeć wulgaryzmów tego administratora nic nie usprawiedliwia to pierwsza sprawa , druga sprawa to znieważenie i pomówienie dobrego imienia firmy też tego nic nie usprawiedliwia

wątpię żeby sąd uniewinniał za danie w pysk bo tamten go sprowokował

Ja bym spawy nie odpuścił co zrobi Topposition , zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jako osoba postronna "bardzo luźno" związana z SEO powiem wam, że MA GOŚĆ RACJĘ. Musi się na co dzień "zmagać" z waszymi wynalazkami, traktujecie serwis nad którym pracuje jak śmietnik, powie parę ostrych słów to zaraz wielki płacz jak to bardzo uraził "świętości wszelakie".

1. racje może i miał - ale z opisu tego co wywalili wątpię bardzo

2. pisałem wcześniej uogólnianie szkodzi zdrowiu

3. forma wypowiedzi pracownika świadczy o firmie

4. sugerowanie (wzaz z formą tej sugestii), że firma XXX jest taka czy inna w tym konkretnym przypadku niestety może być podciągnięte pod ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (paragraf dotyczący rozpowszechniania nieprawdziwych informacji)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. sugerowanie (wzaz z formą tej sugestii), że firma XXX jest taka czy inna w tym konkretnym przypadku niestety może być podciągnięte pod ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (paragraf dotyczący rozpowszechniania nieprawdziwych informacji)

A tytuł tego wątku to niby nie? :D

druga sprawa to znieważenie i pomówienie dobrego imienia firmy też tego nic nie usprawiedliwia

Trzecia sprawa, że robicie dokładnie to samo.

wątpię żeby sąd uniewinniał za danie w pysk bo tamten go sprowokował

Nikt tu nikomu w "pysk" nie dał.

to jest dla mnie niedopuszczalne po za tym a) obraza branze b ) obraza osobe c) obraza firme

Niby ten cytat powyżej? Przecież jeśli ktoś robi spamy na darmowym serwisie blogowym to można stwierdzić, że mamy do czynienia z gimnazjalistą czy z takimi praktykami (hosting kosztuje 60 złotych rocznie). Znaczy nie zawsze pewnie to prawda ale można odnieść takie "pierwsze wrażenie".

taka sytuacje nawet na darmowym serwisie mozna zalatwic profesjonalnie i z podnisiona przylbica

Taaak, jasne ;) Nawet jak ktoś się domaga usunięcia jego artów z autoblogów to i tak "środowisko pozycjonerów" ma problem i mu się dostaje.

Oczywiście, jednak kłamstwem jest że taki ruch mógł spowodować jakiekolwiek 'zawieszenie' serwisu

Nie jest kłamstwem, taki "specyficzny" ruch generowany przez pozycjonerów bardzo obciąża serwer, z resztą możesz sobie przeszukać forum, żeby zobaczyć narzekania ludzi którym na witrynę "wtargnęły" boty.

4. sugerowanie (wzaz z formą tej sugestii), że firma XXX jest taka czy inna w tym konkretnym przypadku niestety może być podciągnięte pod ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (paragraf dotyczący rozpowszechniania nieprawdziwych informacji)

To może wytłumacz mi dlaczego ten konkretny przypadek podlega pod w/w ustawę a pomawianie serwisu blox i firmy agora na tym forum... już nie podlega :) => "Banują blogi na Blox.pl za linki wychodzące" co jest oczywiście nieprawdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tytuł tego wątku to niby nie?

Temat opisuje prawidłową sytuację nie wymyśloną.

> Niby ten cytat powyżej? Przecież jeśli ktoś robi spamy na darmowym serwisie blogowym to można stwierdzić, że mamy do czynienia z gimnazjalistą czy z takimi praktykami (hosting kosztuje 60 złotych rocznie). Znaczy nie zawsze pewnie to prawda ale można odnieść takie "pierwsze wrażenie".

Przeczytaj proszę jeszcze raz cały temat, a doczytasz się że nie chodzi o spamy tylko wpisy blogowe z odnośnikiem do strony i przedewszystkim o bezpodstawną obrazę.

Wszyscy Ci tłumaczą o co chodzi, a Ty cały czas swoje ... (w dodatku nic niezwiązane z tematem bo nie o tym nawet mówimy o czym piszesz).

My tymczasem przenosimy swój cały blog pod adres: https://www.marketingowy.net/

art. 212

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat opisuje prawidłową sytuację nie wymyśloną.

Opisuje sytuację wymyśloną bo są banowane spamblogi a nie blogi z wpisami zawierającymi linki wychodzące. Nikt tutaj nie podał ani jednego przykładu takiego usuniętego bloga nie będącego spamem.

Przeczytaj proszę jeszcze raz cały temat, a doczytasz się że nie chodzi o spamy tylko wpisy blogowe z odnośnikiem do strony

Jasne :D Poza tym, że nikt tutaj nie przytoczył ani jednego przykładu to każdy dobrze wie, że chodzi o stawianie na blox precli przez firmy SEO. Czyli po prostu o wyrzucanie użytkowników spamujących serwis (jeśli się mylę to proszę o przykład takiego blogu nie będącego spamem który wyleciał - już kolejny raz bo doprosić o jakikolwiek dowód na to co userzy piszą w tym poście się nie można).

Cały czas tylko słyszę o usuwaniu wpisów zawierających linki. Wiecie dobrze, że blogi linki wychodzące w 99% zawierają. Dziwne, że gdzie indziej "sensacji" nie ma. Dwa blogi z blox których adresy były tutaj podane zawierają linki wychodzące - i sobie normalnie funkcjonują ;)

Co do tematu wystarczy wpisać w google "blox" i 10 blogów (słownie WSZYSTKIE) na topie ma linki wychodzące. Stwierdzenie tego zajmuje 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerowanie (wzaz z formą tej sugestii), że firma XXX jest taka czy inna w tym konkretnym przypadku niestety może być podciągnięte pod ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (paragraf dotyczący rozpowszechniania nieprawdziwych informacji)
A tytuł tego wątku to niby nie? :D

NIE

druga sprawa to znieważenie i pomówienie dobrego imienia firmy też tego nic nie usprawiedliwia
Trzecia sprawa, że robicie dokładnie to samo.

znowu uogólnienie - chyba, że uważasz, że podany przezemnie adres rzeczywiście wskazuje na "śmietnik" czy "spamm"

Nie jest kłamstwem, taki "specyficzny" ruch generowany przez pozycjonerów bardzo obciąża serwer, z resztą możesz sobie przeszukać forum, żeby zobaczyć narzekania ludzi którym na witrynę "wtargnęły" boty.

jest to kłamstwo bo na 100% coś innego generuje im ruch a daję sobie głowe uciąć, że stronek na bloxie postawionych pod pozycjonowanie jest max 10%

To może wytłumacz mi dlaczego ten konkretny przypadek podlega pod w/w ustawę a pomawianie serwisu blox i firmy agora na tym forum... już nie podlega ;) => "Banują blogi na Blox.pl za linki wychodzące" co jest oczywiście nieprawdą :)

padła opinia o firmie xxx w kontekście prowadzonej przez nich działalnosci usługowej , powinieneś sam zrozumieć róznicę dla przypomnienia:

teraz widzę polscy pseudoprofesjonaliści od pozycjonowania zabrali się za śmiecenie

następne stwierdzenie

A ja na to - lepiej takim pseudopozycjonerom nie zlecać poważnej roboty. No chyba, że kilkanaście "blogów" wypełnionych przypadkową treścią i hurtowo aktualizowanych to poważne blogi, no to zwracam honor

dalej nie chce mi się szukać.

a teraz mamy do czynienia z następującym faktem - ktoś komuś zarzucił "spamowanie" i "śmiecenie" i powstaje pytanie na jakiej podstawie skoro ani jedna ani druga strona nie dostarczyła dowodów ??

Natomiast niezaprzeczalnym faktem jest iż strona oskarżająca w kontekście swoich wypowiedzi wskazała palcem na konkretną firmę (nie popierając żadnymi dowodami oprócz chamskich ogólników)

Teraz poprosiłbym Ciebie abyś przedstawił podobne dowody na swoja tezę iż ktokolwiek stwierdził, że gazeta.pl czy blox.pl nierzetelnie świadczy usługi (pomiń wątki pt. dziennikarze kłamią) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slawek22

Tak śledzę ten wątek i nadziwić się nie mogę. Dostajesz argumenty i dalej ślepo dążysz w jakimś bliżej nieznanym mi kierunku, piszesz o jakiś spamblogach, a wyraznie zostało napisane, że były to blogi z normalą wartościową treścią.

Prosisz o wyrzucone blogi - co z recyklingu mają je wziąść?

Pozatym temat jest całkowicie innym niż to o czym Ty piszesz - nie potrafisz tego dostrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto nie podpisze się imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypowiedziami oraz pisze to co mu się WYDAJE, a nie to co wie.

Nie wiem czy po prostu nie jesteś pracownikiem tej firmy. I masz interes w wymyślaniu tego typu rzeczy.

>Co do tematu wystarczy wpisać w google "blox" i 10 blogów (słownie WSZYSTKIE) na topie ma linki wychodzące. Stwierdzenie tego zajmuje 2 minuty

A co to udowadnia ? Wystarczy 1 min, żeby stwierdzić, że te blogi nie są o pozycjonowaniu i nie stwarzają konkurencji dla moderatora.

Przykładu nie ma bo zostały usunięte, ale to już ciężko zrozumieć.

Przykład masz na https://www.marketingowy.net/ (o ile nie wiesz jak wyglądają artykuły o pozycjonowaniu)

Pozdrawiam

PS.

Od samego początku piszę, że nie mam zamiaru się kłócić z nikim, zwłaszcza z osobami które mają taką potrzebę, a nie znają w ogóle tematu.

Dziwi mnie jednak fakt, że na tyle wypowiedzi negatywne są tylko osoby, która napisała obraźliwy tekst i sławka22.

Wszystkie pozostałe znając i rozumiejąc temat są przychylne moim racją.

slawek22 - jeśli masz jakieś szczegółowe obiekcje z chęcią odpowiem poprzez komunikator wewnętrzny / telefoniczny / bądź bezpośrednio

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant:

>a wyraznie zostało napisane, że były to blogi z normalą wartościową treścią.

Skłaniam się tu jednak ku opinii moderatora blox.pl zwłaszcza, że nie ma przykładu na porządny blog który wyleciał za linka.

>a teraz mamy do czynienia z następującym faktem - ktoś komuś zarzucił "spamowanie" i "śmiecenie" i powstaje pytanie na jakiej podstawie skoro ani jedna ani druga strona nie dostarczyła dowodów ??

Analogicznie przy braku jakichkolwiek podstaw zarzucacie konkretnej firmie wyrzucanie blogów za linki i nieprofesjonalizm :)

>Teraz poprosiłbym Ciebie abyś przedstawił podobne dowody na swoja tezę iż ktokolwiek stwierdził, że gazeta.pl czy blox.pl nierzetelnie świadczy usługi

Temat wątku / "dzieciak" / "pokemon". Cały ten wątek jest zarzutem o nierzetelne świadczenie usług i nieprofesjonalizm zarówno firmy jak i head'a.

@qiker:

>Prosisz o wyrzucone blogi - co z recyklingu mają je wziąść?

Jest jeszcze coś takiego jak google cache, archive, MSN cache, etc. Ani jedna podstrona z żadnego wartościowego blogu nie trafiła wcześniej do cache google'a?

@AQQry:

Co do tematu wystarczy wpisać w google "blox" i 10 blogów (słownie WSZYSTKIE) na topie ma linki wychodzące. Stwierdzenie tego zajmuje 2 minuty

>A co to udowadnia ?

>>> "Banują blogi na Blox.pl za linki wychodzące" ;)

>Wszystkie pozostałe znając i rozumiejąc temat są przychylne moim racją.

Wiesz 99% poparcia i 100% frekwencji to tylko na Kubie :) Skoro nie zgadzam się z Tobą tylko ja i head blox'a to przyjmijmy że masz 98% poparcia, w demokracji to i tak niezły wynik :D

>Przykład masz na https://www.marketingowy.net/

Czyli twierdzisz, że taki blog na blox został usunięty? Tzn. konkretnie taki a nie "jakiś podobny"... (bo ten adres na blox jest aktywny i jest na nim blog). Ale ok, ciekawe - podaj poprzednią domenę bo to faktycznie ani spam ani precel, może head blox się wypowie.

>slawek22 - jeśli masz jakieś szczegółowe obiekcje z chęcią odpowiem poprzez komunikator wewnętrzny / telefoniczny / bądź bezpośrednio

Po prostu ja mam swoją opinię, Ty swoją (może dlatego, że czegoś nie wiem) - myślałem że to forum a nie kółeczko wzajemnej adoracji ;) Ogólnie to problemów z "kimś" czy z jakąś firmą nie mam - po prostu uważam, że temat jest krzywdzący dla blox oraz admina i chyba nie jest to obowiązek, żebym miał taką jak "wszyscy" w każdej kwestii opinię? ;)

Pytanie o konkretny przykład bloga z cache już zadałem, nie wiem o co mógłbym zapytać jeszcze... wiesz rację w wypadku stawiania takich zarzutów bardzo łatwo udowodnić. W internecie podobno "nic nie ginie". Gdyby się okazało, że np. usunięto bloga za link do konkurencji to fakt byłby skandal i sygnał, że nie warto na blox nic trzymać... ale się na razie nie okazało, więc póki co pozostanę przy swoim ;)

Nikt nie napisał "usunięto mi blog o jamnikach za link do producenta karmy", nie wiadomo nawet o czym były te usuwane "wartościowe" blogi, więc wiesz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek ale wiekszosci ludzi ktorzy tu sie wypowiedzieli chodzi o forme jakiej uzywal pan OLS i sposobu w jaki zareagowal, w pierwszym poscie jest napisana informacja

tytul

Banują blogi na Blox.pl za linki wychodzące

informacja

Od, taka ciekawostka. Jeżeli prowadzisz bloxa i w treści artów umieścisz link do swojego serwisu, czy czegoś innego możesz liczyć się ze zbanowaniem bloga. Ciekawa praktyka, co nie?

obie informacje sa prawdziwe i zgodne z prawda, o czym mowi regulamin BLOXa, nikt nikogo nie obrazil podal informacje dla ludzi o swoim problemie, ile tych linkow bylo jak dobre byly artykuly byly na tym blogu nie chce dyskutowac ale obrazliwe slowa od pana OLSa to uz inny temat o ktorym ostatnio tu rozmawiamy

Otworzylem sobie na BLOXie bloga, i moge powiedziec ze dziennie pojawi sie tam 5 wartosciowych wpisow w niektorych wpisach bedzie okolo 5 linkow wychodzacych, archiwizuje sobie tego bloga zeby moc potem pokazac co w nim bylo i zobaczymy jak zareaguje BLOX chetnie sobie to potestuje ;)

A jesli ktos mnie obraza, uzywa wulgaryzmow i uzywa uogulnien to dla mnie sprawa dla prokuratora niewazne czy daje usluge za free czy nie

podam konkretny przyklad mam skrzynke na o2 i dostaje dziennie 5 reklam czasami mniej czasami wiecej wszystkie leca w kosza, skrzynka jest przeciazona mailami uwierz mi typowa skrzynka na spamy, do rejestraci na forach, na blogach, czasami jakies pliki sobie tam wysylam, skrzynka jest wykorzystywana w 200% pojemnosci, ani razu nei dostalem bana na o2 ani razu nikt mnie nie obrazil i ani razu nie musialem opisywac problemow z o2 na forum mimo ze to usluga za free. dostalem kiedys maila ze moja skrzynka doszla do 90% pojemnosci i moge oczywiscie nie musze wykupic opcje pro, wiec bardzo spokojnie powiem jeszcze raz

wszystko mozna zaltwic profesjonalnie bez obrazania klienta

i niewazne czy klient korzysta z uslug darmowych czy platnych

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności