Skocz do zawartości

Nofollow - temat dla Guglarza


Zaba_

Rekomendowane odpowiedzi

..raczej ta moc znika, bo domyślam się, że jest to po to, by "webmasterzy" nie kierowali całej mocy z jakiejś domeny tylko na konkretny link, wstawiając w pozostałych no follow. Czyli wszystkie linki odbierają moc domeny, a przekazują je tylko te do follow.

Tak ja to rozumiem :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Guglarz,

Pytanie czy te zmiany poszły na Google.com czy na lokalne również? :-)

według mnie te zmiany są też na lokalnych google, od stycznia

np. strona podlinkowana tylko z index.php dostała PR taki sam jak strona podlinkowana w menu w całym serwisie, co nigdy wcześniej się nie zdarzało

i nie jest to chyba proste zliczanie linków nofollow do PR, tylko wygląda na to że wszystkie linki wewnętrzne się liczą jakoś inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zmiany już dawno zostały wprowadzone i nikt się nie skarżył

Dobre :)

..ale czy aby na pewno? :)

Możliwe, że był to proces stopniowy - najpierw eksperymentowali z "/dev/nullowaniem" części mocy na linkach nofollow, teraz pewnie już nofollow zatraca pełną część mocy linka.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności